Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
65 грн
120 грн
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Код товара: 190-002
Троянда Авеню Єллоу - лимонна троянда, яка зацвітає дуже рано і цвітіння продовжується аж до осені. Оосбливістю її є чудовий фруктовий аромат та полумахрова форма квіточок. Дуже популярний сорт на території європейських країн.
120 грн
купити
TOP-продаж
Троянда поліантова "Авеню Ред"
Код товара: 190-100
Троянда "Авеню Ред" – яскрава красуня, що вирізняється невибагливістю з усієї серії «Авеню».
Троянда поліантова Румба
Код товара: 190-012
Троянда поліантова Румба— незвичайний сорт, її квіти викликають захоплення у людей. Ці троянди родом з Данії.
Троянда поліантова Лілі Марлен
Код товара: СТП02
Троянда поліантова Лілі Марлен— чудовий екземпляр для квіткових колекцій, а також додає саду нових барв. Стане конкурентом для інших сортів троянд.
Троянда поліантова Боніка
Код товара: 80-917
Троянда поліантова Боніка— ця красуня доповнить Ваше різноманіття квітів у саду і буде радувати рясним цвітінням протягом цілого сезону.
Новинка
Троянда поліантова Ред Балерина
Код товара: 80-387
Троянда поліантова Ред Балерина - неймовірно яскрава, вишукана та життєрадісна троянда, яка здобула популярність в усьому світі. Її квіти за формою нагадують метеликів, а завдяки яскравому кольору кущ дуже важко не помітити. Бутони на кущі довго тримаються, не втрачаючи свою насиченість кольору та форму аж до осені. Кущ дуже стійкий, не сприятливий до більшості хвороб. Може використовуватись як невисока плетиста троянда.
Троянда поліантова Авеню Вайт
Код товара: 190-001
Троянда Авеню Вайт - поліантова красуня, яка має красиві та ніжні бутони з серії "Авеню". Пишний кущ покритий білими квітами зможе прикрасити будь-який сад. Сорт був виведений в Німеччині.
Троянда поліантова Морздаг Ред
Код товара: СТП03
Троянда поліантова Морздаг Ред— своїми кулястими квітами буде додавати цікавинки у Ваш сад. Ідеально підходить для невеликих ділянок.

Поліантові троянди

   Поліантові троянди (або їх ще називають багатоквіткові троянди) були виведені в результаті схрещування чайно-гібридних троянд разом з карликовими японськими трояндами.

  Купити поліантові троянди в Україні можна на сайті zeleno.in.ua або купити саджанці поліантових троянд в Києві можна в садовому центрі «Зелено».

Особливості поліантових троянд

   Сорти поліантових троянд дуже стійкі до морозів і грибкових хвороб, не вибагливі у догляді (наприклад Боніка, Лілі Марлен, Морздаг Ред). Поліантові троянди в ландшафтному дизайні  використовують для прикрашання парків та садків.

Купити саджанці поліантових троянд

      Для посадки краще обирати двохрічні  саджанці поліантових троянд, які мають уже декілька стебел та гарно розвинену кореневу систему. Купити саджанці поліантових троянд на розсаднику важко, тому що там реалізують тільки оптом, а ось в торгових центрах або спеціалізованих місцях вам продадуть будь-яку кількість.