Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
120 грн
Новинка
Троянда мускусна "Алден Бісен"
Код товара: 140-08
Швидкоростучий сорт мускусної троянди
79 грн
купити
Троянда мускусна Дінкі
Код товара: 80-930
Троянда мускусна Дінкі - нереально яскравий кущ з безперервним цвітінням протягом всього сезону. Має насичений колір фуксіі, що не вигорає на сонці. Володарка багатьох нагород та звань.
89 грн
купити
Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
Код товара: 80-012
Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.
Новинка
Троянда Саллі Холмс в контейнері
Код товара: 80-503
Троянда мускусна Саллі Холмс відрізняється великими кремовими суцвіттями квітів. Виведенена була ще у 1976 році. За цей час удостоєна десятків світових нагород, адже вона просто прекрасна! Квіти прості, медово-білі з золотими тичинками. Діаметр однієї квітки 7-9 см. Вони збираються у величезні суцвіття, що нагадують повітряні масивні хмари квітів.
Троянда мускусна Букет Парфе в контейнері
Код товара: 80-027
Троянда мускусна Букет Парфе - шраб безперервного цвітіння, акуратної прямостоячої форми, густо вкритий кремовими невеликими квітками.
Троянда мускусна Ватерлоу, в контейнері
Код товара: 80-111
Троянда мускусна Ватерлоу (Waterloo) – стійкий сорт, який використовують навіть як невисоку плетисту. Квіточки хоч і маленькі, але їх так багато, що вони вкривають весь кущ. Ідеально підходить для бордерів та огорож.
Троянда мускусна Моцарт'с Леді (Mozart's Lady)
Код товара: 80-032
Роза Моцарт'с Леді - видатний гібрид мускусної троянди, який порадує вас безперервним цвітінням протягом усього сезону.
Троянда мускусна Корнелія в контейнері
Код товара: 80-603
Троянда Корнелія - розкішний мускусний гібрид, що здалеку за формою нагадує квітучий фонтан. Можна формувати як плетисту троянду, пустивши пагони на опору. Сорт має світову нагороду: "Класичний шраб" багатьох конкурсів 1998-2014 років.

Саджанці мускусних троянд

   Якщо ви хочете мати у своєму саду запашний аромат, то обов"язково посадіть мускусну троянду. Головною характеристикою і особливістю є саме їх надзвичайний аромат. На відміну від інших квітів аромат мускусних троянд виділяється їх тичинками, тому він стійкий довгий термін та при будьяких погодніх умовах. Також кущі мускусних троянд рясно покриваються квітами, до того ж друге цвітіння більш рясніше, ніж у першій половині літа.  Кущі мускусних троянд виглядають досить ефектно здалеку, до того ж  квіти досить довго і міцно тримаються на кущі.

Догляд за мускусним трояндами

  Мускусні троянди не укривні,  не примхливі до умов вирощування та не потребують обрізки. Зазвичай саджанці мускусних троянд висаджують біля лавок, альтанок, на задньому плані клумби. Досить вдалим буде поєднання високих мускусних троянд поруч з клематісами.

Купити саджанці мускусних троянд

 У нас на сайті zeleno.in.ua представлені саджанці мускусних троянд: Ватерлоу,  Очі ді Фата,  Букет Парфе. Також можете завітати до садового центру "Зелено" де зможете обрати троянди різних сортів.