Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
69 грн
120 грн
Троянда Спайс Кордана
Код товара: АБ28
Мініатюрна троянда Спайс Кордана виведена спеціально для посадки в горшки, що прикрашатимуть житлові приміщення, тираси і балкони. Сорт відрізняється високою декоративність та довгим періодом цвітіння.
Новинка
Троянда Штернталер
Код товара: ГМ09
Троянда Кордеса Штернталер ще називається "Золота казка". І не дивно, ці яскраві численні жовті квіти, що перетворюються згодом у рожеві нікого не залишать байдужими! Кущ у сорту міцний, прямостоячий, висотою до 120 см.
Троянда Сувенір де Баден-Баден
Код товара: СТР03
Троянда Сувенір де Баден-Баден – троянда німецької селекції, яка широко застосовується для декорування садів, також у ландшафтному дизайні та просто на домашній клумбі.

Саджанці троянд Кордеса

  Троянди Кордеса були названі в честь їх селекціонера засновника.  Унікальні сорти троянд Кордеса були виведені спеціально для територій, що не мають сприятливих умов вирощування. Тому троянди Кордеса наділені високою морозостійкістю та стійкістю до хвороб. Також сорти цих троянд не вибагливі в умовах вирощування, вони з легкістю перезимують без укриття та зможуть рости в напівтіні.

Купити саджанці троянд Кордеса

   Саджанці троянд Кордеса легко переносять акліматизацію на всіх регіонах України. Цвітуть рясно та повторно. Різноманітність троянд Кордеса досить велика, вони можуть відноситись до: чайно-гібридних троянд, плетистих, флорібунда, грунтопокривних. Купити саджанці Кордеса ви зможете на сайті zeleno.in.ua.