Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
75 грн
120 грн
Новинка
Троянда англійська Волертон Олд Холл
Код товара: 140-170
Новинка 2011 року! Має сильний аромат
79 грн
купити
Троянда англійська Ті Кліппер (Tea Clipper)
Код товара: 80-946
Троянда англійська Ті Кліппер (Tea Clipper) - з впевненістю може зайняти місце самої ароматної троянди, адже її надзвичайний аромат поєднує в собі фруктові, цитрусові та медові нотки. Його інтенсивність не змінюється ні від місця посадки, ні від погоди.
85 грн
купити
Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
85 грн
купити
Троянда англійська Херітейдж (ароматна)
Код товара: 80-411
Троянда Херітейдж - одна із найкращий троянд Девіда Остіна. Квітка витончена, має ідеальну форму середніх розмірів, справляє враження аристократки.
79 грн
купити
Троянда англійська Бенжамін Бріттен
Код товара: 80-204
Троянда англійська Бенжамін Бріттен (Benjamin Britten) – дивує своїми квітами рожевого кольору з помаранчевим відливом. Ну де ще можна побачити таке поєднання і красу? Девід Остін постарався на славу. Кожному сорту він надає особливого значення і кожен наділяє чимось особливим, так і сталося з «Бенджамін Бріттен», тому Ви 100% не зможете помилитися у виборі.
85 грн
купити
Троянда англійська Спіріт оф Фрідом
Код товара: 80-205
Троянда англійська Спіріт оф Фрідом (Spirit of Freedom) – має чудову особливість - з віком вона набуває бузкового кольору, що в поєднанні з зелено-сірими листами має дивовижно казковий вигляд в будь-якому саду.
79 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Клер Остін (Claire Austin) ароматна
Код товара: 130-112
Чому саме вона: дуже ароматна Розміри куща: Висота 120-150 см , ширина 100 см Цвітіння: повторне Аромат: сильний
79 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Сент Сесілія (St Cecilia)
Код товара: 130-107
Чому саме вона: дуже ніжний колір Розміри куща: Висота 80-100 см, ширина 75 см, в спекотних умовах може бути більшою Цвітіння: повторне Аромат: середній
79 грн
купити
Троянда англійська Голден Селебрейшн, в контейнері
Код товара: 80-206
Троянда англійська Голден Селебрейшн (Golden Celebration) – характеризується швидким ростом та сильним кущем з великою кількістю квітів, які покривають майже весь кущ. Висадивши декілька штук цього сорту, в саду буде розноситися сильний та приємний аромат. В теплих регіонах може використовуватись, як невелика плетиста троянда або шраб.
120 грн
купити
Троянда англійська Фішерман Френд, в контейнері
Код товара: 80-116
Троянда англійська Фішерман Френд (Fisherman's Friend) – має неймовірний аромат та забарвлення квіток. Самі бутони великі, не вигорають на сонечку та чудову витримують дощову погоду та вітер.
120 грн
купити
Троянда англійська Порт Санлайт
Код товара: 80-087
Троянда Порт Санлайт - одна із найпопулярніших англійських троянд. Це прекрасний сорт Девіда Остіна, що зачаровує яскравими абрикосовими квітами. Назву сорт отримав від англійського села, де посаджений прекрасний сад з англійських троянд. Кущ сильнорослий, прямостоячий і сягає 120 см у висоту. Ширина його близько 70 см.
85 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Сьюзен Уільямс-Елліс (Susan Williams-Ellis) ароматна
Код товара: 130-133
Чому саме вона: сильний аромат Розміри куща: Висота 80-100 см , ширина 80-100 см Цвітіння: повторне Аромат: сильний
79 грн
купити
Троянда англійська Чарльз Остін
Код товара: 80-115
Троянда англійська Чарльз Остін (Charles Austin)- різновид раннього популярного сорту Девіда Остіна. Квіти досить великі, чашовидної форми, махрові, ніжно-абрикосового кольору з приємним, стійким фруктовим ароматом.
79 грн
купити
Новинка
Троянда англійська "Манстед Вуд" (munstead wood) ароматна
Код товара: 140-01
Сорт з насиченим фрауктовим ароматом
79 грн
купити
Троянда англійська Принцеса Александра
Код товара: 80-341
Троянда Принцеса Александра - сорт із серії англійських троянд Девіда Остіна, який був названий в честь великої любительки троянд принцеси Александри, кузини королеви Єлизалети 2. Сорт має великі квіти рожевого кольору та середній розмір куща. Саме через такий розмір Алесандру краще саджати групами, тоді вона має неймовірний зовнішній вигляд.
79 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Зе Шефердесс
Код товара: 140-160
Дуже ароматний сорт!
79 грн
купити
Троянда англійська Транквіліті (Tranquillity)
Код товара: БА34
Троянда англійська Транквіліті (Tranquillity) майже без шипів, ідеальної форми, аромат яблучний, легкий, цвітіння повторне, стійка до хвороб.
79 грн
купити
Троянда англійська Вільям Морріс
Код товара: 80-412
Троянда Вільям Морріс - відносно новий сорт, в якого форма стала ще досконаліша та красивіша. Підходить для створення задніх планів або просто в клумбу.
79 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Міс Аліса
Код товара: 130-213
Вид: англійська. Чому саме вона: змінює своє забарвлення, спочатку теплого, ніжно-рожевого кольору, потім квітки стають білими.
79 грн
купити
Троянда англійська Дарк Леді
Код товара: ГМ40
Троянда англійська Дарк Леді - прекрасна і яскрава троянда англійського походження з махровими, приємними на дотик пелюстками, стане незмінною фавориткою Вашого саду.
79 грн
купити
TOP-продаж
Троянда англійська Крокус Роуз
Код товара: 80-109
Троянда англійська Крокус роуз (Crocus Rose) – особливий сорт колекціонера Девіда Остіна який вражає своєю красою та ароматом. Крокус роуз непримхлива до погодніх умов та захворювань, що надає простоти в догляді за нею.
79 грн
купити
Троянда англійська Софі Роуз, в контейнері
Код товара: БА54
Троянда англійська Софі Роуз - малинова троянда з безліччю загостенних пелюсток на густому кущі майже без шипів.
120 грн
купити
Новинка
Троянда англійська Традескант (Tradescant) ароматна
Код товара: 130-111
Чому саме вона: ароматна Розміри куща: Висота 60-75 см , ширина 75 см Цвітіння: повторне Аромат: сильний
79 грн
купити
Троянда англійська Уільям і Кетрін (William and Catherine), в контейнері
Код товара: БА36
Троянда англійська Уільям і Кетрін (William and Catherine) аромат сильний, цвітіння тривале і повторне, среднестійка до хвороб, квітка біла у розкритому вигляді.
85 грн
купити
Троянда англійська Вільям Шекспір, в контейнері
Код товара: БА46
Троянда англійська Вільям Шекспір - аромат сильний, квітка велика, стійка
120 грн
купити
Троянда англійська Айсберг
Код товара: ГМ44
Троянда англійська Айсберг - Велична і холодна, але в той же час ніжна і тендітна, троянда Айсберг поєднує в собі протилежності, що притягають.
Троянда англійська Фаєр Бьянка
Код товара: 80-931
Троянда англійська Фаєр Бьянка - вже довгий час залишається найкращою білою трояндою в цій групі. Сорт можна використовувати в усіх видах посадок, і навіть вирощувати в контейнері, адже кущ не перевищує висоту 1 м.
Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
Троянда англійська Грейс
Код товара: 80-120
Троянда Грейс має дивовижну форму квітки, схожа на жоржини. Чудовий сорт з чисто-абрикосовими квітками - більш темними в центрі блідіше по краях.
Троянда англійська Джуд зе Обскур (Jude the Obscure)
Код товара: БА24
Троянда англійська Джуд зе Обскур (Jude the Obscure) - аромат сильний, квіти великі, боїться дощу, цвітіння повторне та рясне.

Троянди Девіда Остіна

   Троянди Девіда Остіна – це особлива група троянд, виведена відомим селекціонером. Девід Остін вивів унікальну, прекрасну, ні з чим не порівняну форму квітів. Англійські троянди купити які ви вирішите сьогодні, вже на наступний рік зможуть тішити своїм цвітом.

    Саджанці англійських троянд

  Англійські троянди мають свій стиль, в цьому і полягає їх популярність. Саджанці англійських троянд майже завжди, в перший же рік після посадки цвітуть і мають чудовий та неповторний аромат. Якщо ви вирішили купити саджанці англійських троянд недорого, тоді ви отримаєте продукт, який має багато позитивних відгуків та є авторитетом на ринку.

Посадка та догляд англійських троянд

   Переглянувши  наш каталог, ви можете обрати для себе та купити англійські троянди Девіда Остіна. У нас ви знайдете сорти англійських троянд (сорт Голден Селебрейшн, Пілігрим, Грехем Томас, Чарльз Остін, Пет Остін, Пегасус та інші) різного кольору, старіші і новинки.

   Саджанці троянд мають по два-три здорових стебла та гарно сформовану кореневу систему, тому посадка англійських троянд не відрізняється від посадки звичайних троянд. Як доглядати англійські троянди можна знайти на нашому сайті або проконсультуватися зі спеціалістом в садовому центрі «Зелено».

.