Висота
Цена
0 грн
0 грн
Троянда на штамбі
Код товара: 35-001
Троянда штамбова ― неповторна красуня, формована на штамб з прекрасними квітами.

Штамбові троянди або троянди на штамбі

  Штамбові троянди були оцінені ще кінці 18 століття в Франції та Англії. В садах Україні штамбова троянда до сих пір рідкість. А даремно, адже вони нагадують вишукані букети на довгій ніжці-стволі. Крім того, ці троянди-дерева дуже рясно та довго цвітуть, гарно зимують і менше вражаються хворобами ніж кущові.

    Види штамбів для троянд

   В залежності від висоти стволу виділяють декілька видів штамбу – низькі (0,4-0,5 м), напівштамбові (0,75 м), штамбові (1-1,2 м), високі штамби (1,5-1,8 м). Найбільш поширеними в садівництві є стандартні штамби висотою 1-1,2 метри, які щеплюють найкращими сортами  чайно-гібридних троянд, флорібунда та плетистих троянд. Купити штамбові троянди можна в інтернет-магазині  zeleno.in.ua.

Особливості вирощування штамбу для троянди

   Вирощування штамбу складніше ніж вирощування кущових троянд. Складність полягає в більш довгому терміні вирощування підщепи. Якщо, наприклад, для отримання підщепи для кущової троянди потрібно 3 роки, то для штамбової – 4-5, тому і вартість їх вища. Купити штамбову троянду недорого можна в садовому центрі «Зелено». На місці вам розкажуть про посадку та догляд за штамбовими трояндами.