Троянда Жасміна
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:троянда
Артикул:80-092
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Жасміна – дуже красива роза, висотою 2-3 м, оригінатор Kordes.

Ця троянда не висока, тому її відносять до плетистих «клайберів» (висока коливається від 1,5 м до 3м). Кущ великий і колючий. Щоб прикласти на зиму вітки потрібні неабиякі зусилля, але краса Жасмін вартує того!

Листя густе, зеленого кольору з глянцевою поверхнею.

Квіти невеличкі, в діаметрі 6-9 см, пелюстки махрові, концентрованого розового кольору. Чітко виражений духмяний запах. Цвіте кущ регулярно, квіти групуються у суцвіття по 10-15 штук в одному.

Особливості посадки: звернути увагу потрібно на дренаж та наявність поживних речовин у грунті. Рекомендовано садити троянду в весняний або осінній період року.

Догляд: сорт відноситься до морозостійких та рекомендовано садити його на сонячній стороні ділянки. Стійкий до різних рослиних захворювань.

 

 

Троянда плетиста Амадеус (Amadeus)
Код товара: 80-016
Одна з найпопулярніших серед плетистих рослин, виведена в 2003 році в Німеччині селекційним будинком Kordes. Amadeus - незвичайна червона троянда, що привертає до себе увагу пишним, хвилеподібним цвітінням і великими чашоподібними, приголомшливо червоними, махровими квітками.
TOP-продаж
Троянда напівплетиста Айконік
Код товара: 80-510
Троянда напівплетиста Айконік - незвичайна сучасна троянда з яскравими жовтими квітами. Квіти: яскраво-жовті з червоним центром, вони напівмахрові з чудовим ароматом, що полонить все довкола. Квіти здалека нагадують незвичайний гібіскус.
85 грн
купити
Троянда плетиста Сахара
Код товара: 20-023
Троянда плетиста Сахара – ідеальний варіант, щоб створити акцент в своєму саду. Хоча де б Ви її не висадили, вона обов’язково приверне увагу до себе своїми квітами різного кольору.
65 грн
купити