Троянда Жасміна
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:троянда
Артикул:80-092
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Жасміна – дуже красива роза, висотою 2-3 м, оригінатор Kordes.

Ця троянда не висока, тому її відносять до плетистих «клайберів» (висока коливається від 1,5 м до 3м). Кущ великий і колючий. Щоб прикласти на зиму вітки потрібні неабиякі зусилля, але краса Жасмін вартує того!

Листя густе, зеленого кольору з глянцевою поверхнею.

Квіти невеличкі, в діаметрі 6-9 см, пелюстки махрові, концентрованого розового кольору. Чітко виражений духмяний запах. Цвіте кущ регулярно, квіти групуються у суцвіття по 10-15 штук в одному.

Особливості посадки: звернути увагу потрібно на дренаж та наявність поживних речовин у грунті. Рекомендовано садити троянду в весняний або осінній період року.

Догляд: сорт відноситься до морозостійких та рекомендовано садити його на сонячній стороні ділянки. Стійкий до різних рослиних захворювань.

 

 

Троянда плетиста Метанойя
Код товара: 01С-130
Троянда плетиста Метанойя має красивий рідкісний колір квітки, що нагадує персиковий.
Новинка
Троянда плетиста Розанна
Код товара: 80-406
Троянда Розанна - сорт з великими та красивими квітами, які мають форму чайно-гібридних. Розанна морозостійка, має легкий аромат та повторно цвіте. Цей витончений та красивий колір прикрасить будь-який сад.
65 грн
купити
Троянда плетиста Мішка
Код товара: 80-703
Троянда Мішка - низькоросла плетиста троянда, яка рідко виростає більше 2 м у висоту та яку, зазвичай, використовують як шраб або грандіфлору. Сорт не вибагливий, гарно цвіте все літо і аж до морозів. Колір квітки переливається від насичено жовтого до злегка персикового або кремового.
85 грн
купити