Троянда Спайс Кордана
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБ28
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Мініатюрна троянда Спайс Кордана виведена спеціально для посадки в горшки, що прикрашатимуть житлові приміщення, тираси і балкони. Сорт відрізняється високою декоративність та довгим періодом цвітіння.

Спайс Кордана підходить також для посадки у відкритий грунт.

Висота куща близько 50-60 см, ширина близько 40-50 см.

Квіти помаранчево-персикового кольору, діаметром 5-7 см. Після відцвітання краї пелюсток завертаються донизу. Така особливість створює ефект фарфорової троянди. Самі ж квіти чудово тримають форму і стікі до спеки та дощів.

Цвітіння рясне. Спайс Кордана цвіте з початку червня 3 місяці!

Сорт стійкий до морозів, борошнистої роси та плямистості.

Троянда бордюрна Імпала Кордана
Код товара: 80-105
Троянда Імпала Кордана – вражаюча троянда яскраво-абрикосового кольору з легким ароматом, яка потішить Вас своїм цвітом від початку літа та аж до самої осені.
Троянда бордюрна Бейбі Москарад
Код товара: 80-415
Троянда Бейбі Москарад - бордюрна троянда, яка користується популярністю через свої різнокольорові квіти. Вони змінюють колір з жовтого на рожевий, а потім малиновий, все залежить від сезону. Сорт можна вирощувати в горщику або висаджувати в землю.
Комплект "Казкові бордюри"
Код товара: 80-1005
Комплект "Казкові бордюри" - це вигідна пропозиція, яка допоможе створити ідеальний бордюр за приємною ціною. Придбай 5 штук троянд сорту "Голден Бордер" - зеконом до 50 грн!!!
425 грн
385 грн
купити