Троянда Штернталер
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ09
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

 Троянда Кордеса Штернталер ще називається "Золота казка". І не дивно, ці яскраві численні жовті квіти, що перетворюються згодом у рожеві нікого не залишать байдужими!

Кущ у сорту міцний, прямостоячий, висотою до 120 см.

Квіти густомахрові, великі (10-12 см в діаметрі), ностальгічної форми. Колір лимнно-жовтий, що згодом стає рожевим. З'являються по 3-5 штук, зібраних в суцвіттях.

Цвіте Штернталер постійно, квіти довго тримаються на стеблах.

Сорт відрізняється високою морозостійкістю до здатністю протистояти хворобам.

Така краса була неодноразово відмічена нагородами та золотими медалями на різноманітних виставках та фестивалях.

Троянда флорібунда Роял Селебрейшн
Код товара: 80-905
Троянда флорібунда Роял Селебрейшн - виведена була у 2004 році американським селекціонером. Хизується своїм безперевним оксамитовим цвітінням напротязі всього сезону.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
Код товара: 80-043
Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.
69 грн
купити
Новинка
Троянда флорібунда Європеана
Код товара: 80-349
Троянда Європеана - один із сортів, який був виведений ще у 20 сторіччі, але до сих пір не було створено красивішої троянди з великими китицями яскраво-червоних квітів із злегка червонуватим листям - дивовижне видовище. Якщо посадити разом з білими трояндами або срібними багаторічниками тоді колір Європеани буде ще насиченішим та яскравішим. Якщо Ви надаєте перевагу яскравим кольорам тоді цей сорт точно для вас!!!
85 грн
купити