Троянда Штернталер
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ09
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

 Троянда Кордеса Штернталер ще називається "Золота казка". І не дивно, ці яскраві численні жовті квіти, що перетворюються згодом у рожеві нікого не залишать байдужими!

Кущ у сорту міцний, прямостоячий, висотою до 120 см.

Квіти густомахрові, великі (10-12 см в діаметрі), ностальгічної форми. Колір лимнно-жовтий, що згодом стає рожевим. З'являються по 3-5 штук, зібраних в суцвіттях.

Цвіте Штернталер постійно, квіти довго тримаються на стеблах.

Сорт відрізняється високою морозостійкістю до здатністю протистояти хворобам.

Така краса була неодноразово відмічена нагородами та золотими медалями на різноманітних виставках та фестивалях.

Новинка
Троянда флорібунда Ману Мейян
Код товара: 80-350
Троянда Ману Мейян - має квіти насиченого рожевого кольору, формою нагадують чайно-гібридні троянди, але через те, що в суцвітті їх утворюється до 10 штук сорт віднесли до флорібунд. Додаткової вишуканості додають хвильки на краях пелюстків. Ману Мейян цвіте безперервно весь сезон, невисока, зазвичай до 100 см, тому їй легко знайти місце в своєму саду.
Троянда флорібунда Мадам Анізет (Madame Anisette)
Код товара: 80-936
Троянда флорібунда Мадам Анізет (Madame Anisette) - новинка німецької селекції 2013 року із всім відомої серії PARFUMA. Вона вдало поєднала в собі відмінні декоративні якості та надзвичайно приємний аромат.
Троянда флорібунда Жорж Данжан, в контейнері
Код товара: 80-212
Троянда флорібунда Жорж Данжан – порадує Вас своїм першим цвітінням неймовірних відтінків яскраво-жовтого з червоною окрасою пелюстків