Троянда Ред Сенсейшн, в контейнері
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:80-307
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда сорту Ред Сенсейшн відрізняється насиченими оксамитовими квітами елегантної форми. Пелюстки злегка вигнуті, і складається враження, що вони відкривають бокал квітки, що робить її оригінальною.

Квіти темно-червоного кольору, махрові.

Кущ невисокий (60-70 см висотою).

Використання: Троянда Ред Сенсейшн стане справжньою ізюминкою тераси, якщо висадити її у горщик. У Вашому саду вона створить гарний бордюр, адже найкраще виглядає в групових посадках.

Цінується за високу стійкість до основних хвороб троянд.

Троянда бордюрна Вайт Джем
Код товара: 80-078
Троянда бордюрна Вайт Джем – відрізняється своїми надзвичайної форми пелюсточками з загостреними кінчиками та білий колір на фоні світло-зеленого вигляду виглядає розкішно та неповторно. Може вирощуватися в контейнері та підходить для бордюрних висадок.
Троянда мініатюрна Сафіна, в контейнері
Код товара: 80-309
Ніжна мініатюрна красуня Сафіна порадує Вас двохколірним цвітінням, що ідеально поєднується у одній квітці. Махрові квіти мають рожево-малинові краї, а з середини колір ніби молочний. Квіти не поодинокі, а зібрані у суцвіття (4-6 шт).
Троянда мініатюрна Мімі Еден
Код товара: 80-305
Троянда мініатюрна Мімі Еден належить до так званих троянд "спрей". Це така собі мініатюрна версія давно відомого сорту "Еден Роуз".