Троянда поліантова Румба
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:поліантова
Артикул:190-012
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда поліантова Румба— незвичайний сорт, її квіти викликають захоплення у людей. Ці троянди родом з Данії.

Розміри: кущ сягає висоти до 90 см, а в ширину більше 100 см. Але при бажанні ці розміри можна контролювати обрізкою.

Листя: густо вкривають пагони, темно-зеленого кольору, матові, на дотик гладенькі.

Квіти: до 7 см в діаметрі. Забарвлення пелюсток дивовижно поєднані: з країв вони вогняно-червоні, а ближче до середини червоний колір плавно переходить у насичений жовтий. Ближче до відцвітання пелюстки стають повністю червоними. У суцвітті розквітає до 15-20 квіток. Аромат мають ледь відчутний але солодкуватий.

Особливості: кущ низькорослий, морозостійкий. Добре переносить орбізку. Пелюстки не вигорають на сонці та не опадають при дощах. Цвітуть троянди протягом сезону, рясно.

Догляд і посадка: цій троянді підійде грунт і з не дуже великим вмістом гумусу. Цей кущ потрібно садити в захищених від протягів місцях. Також троянда не буде проти добрив. Висаджувати кущі потрібно на відстані 30-50 см один від одного. Обрізати потрібно пошкоджені гілки, а також при бажанні можна надавати форму кущам.

Троянда поліантова Морздаг Ред
Код товара: СТП03
Троянда поліантова Морздаг Ред— своїми кулястими квітами буде додавати цікавинки у Ваш сад. Ідеально підходить для невеликих ділянок.
Троянда поліантова Лілі Марлен
Код товара: СТП02
Троянда поліантова Лілі Марлен— чудовий екземпляр для квіткових колекцій, а також додає саду нових барв. Стане конкурентом для інших сортів троянд.
Троянда поліантова Авеню Вайт
Код товара: 190-001
Троянда Авеню Вайт - поліантова красуня, яка має красиві та ніжні бутони з серії "Авеню". Пишний кущ покритий білими квітами зможе прикрасити будь-який сад. Сорт був виведений в Німеччині.