Троянда поліантова Румба
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:поліантова
Артикул:190-012
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда поліантова Румба— незвичайний сорт, її квіти викликають захоплення у людей. Ці троянди родом з Данії.

Розміри: кущ сягає висоти до 90 см, а в ширину більше 100 см. Але при бажанні ці розміри можна контролювати обрізкою.

Листя: густо вкривають пагони, темно-зеленого кольору, матові, на дотик гладенькі.

Квіти: до 7 см в діаметрі. Забарвлення пелюсток дивовижно поєднані: з країв вони вогняно-червоні, а ближче до середини червоний колір плавно переходить у насичений жовтий. Ближче до відцвітання пелюстки стають повністю червоними. У суцвітті розквітає до 15-20 квіток. Аромат мають ледь відчутний але солодкуватий.

Особливості: кущ низькорослий, морозостійкий. Добре переносить орбізку. Пелюстки не вигорають на сонці та не опадають при дощах. Цвітуть троянди протягом сезону, рясно.

Догляд і посадка: цій троянді підійде грунт і з не дуже великим вмістом гумусу. Цей кущ потрібно садити в захищених від протягів місцях. Також троянда не буде проти добрив. Висаджувати кущі потрібно на відстані 30-50 см один від одного. Обрізати потрібно пошкоджені гілки, а також при бажанні можна надавати форму кущам.

Троянда поліантова Лілі Марлен
Код товара: СТП02
Троянда поліантова Лілі Марлен— чудовий екземпляр для квіткових колекцій, а також додає саду нових барв. Стане конкурентом для інших сортів троянд.
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Код товара: 190-002
Троянда Авеню Єллоу - лимонна троянда, яка зацвітає дуже рано і цвітіння продовжується аж до осені. Оосбливістю її є чудовий фруктовий аромат та полумахрова форма квіточок. Дуже популярний сорт на території європейських країн.
75 грн
купити
Троянда поліантова Морздаг Ред
Код товара: СТП03
Троянда поліантова Морздаг Ред— своїми кулястими квітами буде додавати цікавинки у Ваш сад. Ідеально підходить для невеликих ділянок.