Троянда поліантова Ред Балерина
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:поліантова
Артикул:80-387
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда поліантова Ред Балерина - неймовірно яскрава, вишукана та життєрадісна троянда, яка здобула популярність в усьому світі. Її квіти за формою нагадують метеликів, а завдяки яскравому кольору кущ дуже важко не помітити. Бутони на кущі довго тримаються, не втрачаючи свою насиченість кольору та форму аж до осені. Кущ дуже стійкий, не сприятливий до більшості хвороб. Може використовуватись як невисока плетиста троянда.  

Розміри: висота 120-150 см, діаметр 140-150 см.

Квіти: насиченого рожевого кольору, не вигорають на сонці, з пустою серединкою маленькі, по 2-3 см, на пагоні 5-10 штук, тому кущ повністю вкритий цвітом.

Аромат: легкий.

Цвітіння: безперервне.

USDA: п'ята зона.

 

Троянда флорібунда Балерина
Код товара: 80-209
Троянда Балерина порадує Вас пишним цвітінням, що повністю всипає кущ, а продовжується така краса аж до морозів! Величезні шапки квітів навіть схожі більше на гортензії. Красуня Балерина була виведена ще у 1937 році.
Троянда флорібунда Фрезія, в контейнері
Код товара: 80-407
Троянда Фрезія – вважається найкращою серед жовтих сортів флорібунди. Може рости на бідних грунтах, має високу стійкість до дощу та хвороб. Відцвівші квіточки одразу опадають, завдяки цьому троянда завжди виглядає ошатно і акуратно.
Троянда флорібунда Віши (Vichy)
Код товара: БА35
Троянда флорібунда Віши (Vichy) невибаглива, цитрусовий аромат сильний, стійкість висока, квітка не велика, кущ потужний