Троянда поліантова Морздаг Ред
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТП03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда поліантова Морздаг Ред— своїми кулястими квітами буде додавати цікавинки у Ваш сад. Ідеально підходить для невеликих ділянок.

Розміри: у висоту ця троянда виростає до 70 см. Ширину можна контролювати за допомогою обрізки.

Квіти: кулястої форми, схожі на півонії. Пелюстки темно-червоного кольору, блискучі. В діаметрі ці квіти виростають до 6-7 см. В одному суцвітті може бути від 10 до 15 троянд. Цвітуть рясно протягом всього сезону. Квіти мають ніжний та легкий аромат.

Особливості: сорт витривалий до морозів, стійкий проти деяких хвороб. Квіти не вигорають на сонці.

Догляд і посадка: цей сорт любить грунт з достатнім вмістом гумусу та вологи. Бажано обприскувати кущ засобами від шкідників. Садити троянду потрібно на освітленій сонцем ділянці і захищеній від протягів. Обрізати потрібно старі та пошкоджені пагони. Також при бажанні можна підживлювати рослину добривами.

Троянда поліантова Авеню Вайт
Код товара: 190-001
Троянда Авеню Вайт - поліантова красуня, яка має красиві та ніжні бутони з серії "Авеню". Пишний кущ покритий білими квітами зможе прикрасити будь-який сад. Сорт був виведений в Німеччині.
75 грн
купити
Троянда поліантова Румба
Код товара: 190-012
Троянда поліантова Румба— незвичайний сорт, її квіти викликають захоплення у людей. Ці троянди родом з Данії.
99 грн
купити
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Код товара: 190-002
Троянда Авеню Єллоу - лимонна троянда, яка зацвітає дуже рано і цвітіння продовжується аж до осені. Оосбливістю її є чудовий фруктовий аромат та полумахрова форма квіточок. Дуже популярний сорт на території європейських країн.
75 грн
купити