Троянда поліантова Боніка
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:поліантова
Артикул:80-917
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда поліантова Боніка— ця красуня доповнить Ваше різноманіття квітів у саду і буде радувати рясним цвітінням протягом цілого сезону.

Розмір: виростає до 1.5 метра у висоту. Висоту і ширину куща можна формувати.

Квіти: невеликі, розмір квітки до 5-7 см. Бутони яскраво-рожеві, а при розпусканні пелюстки трішки вигорають на сонці і стають ніжно-рожевого кольору. На одному стеблі зацвітає від 5 до 15 квіток. Цвіте до пізньої осені.

Особливості: зрізані квіти довго можуть простояти у воді, сорт стійкий до холодів. Дуже часто ці троянди використовують в озелененні.

Догляд: особливого догляду ці троянди не потребують, але бажано садити кущі в захищених від протягів місцях. Для ряснішого цвітіння, а також для надання форми, зайві та пошкоджені гілки потрібно обрізати. Для кращого росту можна підживлювати троянду мінеральними та органічноми добривами.

Троянда поліантова Авеню Вайт
Код товара: 190-001
Троянда Авеню Вайт - поліантова красуня, яка має красиві та ніжні бутони з серії "Авеню". Пишний кущ покритий білими квітами зможе прикрасити будь-який сад. Сорт був виведений в Німеччині.
75 грн
купити
Троянда поліантова Авеню Єллоу
Код товара: 190-002
Троянда Авеню Єллоу - лимонна троянда, яка зацвітає дуже рано і цвітіння продовжується аж до осені. Оосбливістю її є чудовий фруктовий аромат та полумахрова форма квіточок. Дуже популярний сорт на території європейських країн.
75 грн
купити
Новинка
Троянда поліантова Ред Балерина
Код товара: 80-387
Троянда поліантова Ред Балерина - неймовірно яскрава, вишукана та життєрадісна троянда, яка здобула популярність в усьому світі. Її квіти за формою нагадують метеликів, а завдяки яскравому кольору кущ дуже важко не помітити. Бутони на кущі довго тримаються, не втрачаючи свою насиченість кольору та форму аж до осені. Кущ дуже стійкий, не сприятливий до більшості хвороб. Може використовуватись як невисока плетиста троянда.
85 грн
купити