Троянда плетиста «Вейченблау»
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:СЛ46
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Вейченблау» - представник групи плетистих троянд, характеризується невибагливістю та схильністю до сильного розростання - до 4 м заввишки та біля 3, м в ширину. Листя світло-зеленого кольору, розташоване на гнучких практично безшипних пагонах. Самі квіти невеликі за розміром (діаметр – до 4 см) напівмахрові та зібрані у густі суцвіття. Аромат легкий, нагадує фруктовий. Троянда чудово підходить для вертикального озеленення.

Група сортів: плетисті

Термін цвітіння: цвіте одноразово, однак досить густо.

Квітки: невеличкі гоструваті напівмахрові бутони з притаманним ніжним фіолетовим відтінком (центр – білий, тичинки жовті), що зібрані в значні суцвіття (кисть) та тримаються на рослині тривалий час. При цвітінні у напівтіні можуть з’являтись і бузково-блакитні квіти.

Особливості сорту: є зимостійким, стійкий до захворювань (борошниста роса, чорні плями). Потребують простору для розростання вгору, аби сам кущ залишався сильним, а пагонам слід самостійно визначати їх напрямок росту.

Рекомендації щодо посадки: зберігати при t від 0 до +2°С безпосередньо перед посадкою. Бажане місце – сонячне та напівтінь. Чудово росте на збагаченому гумусом грунті з достатнім надходженням вологи, повітря, любить кисле середовище. 

Троянда плетиста Сірано де Бержерак
Код товара: 80-321
Троянда плетиста Сірано де Бержерак походить від популярної троянди Полька та відрізняється ніжними лимонно-жовтими квітами. Кущ міцний і розлогий, висотою до 200 см.
85 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Хендель
Код товара: 80-360
Троянда Хендель - плетиста троянда селекції McGredy виведена в Ірландії в 1965 році. Крім незвичайного забарвлення пелюсток Хендель не боїться морозів, шкідників та не вигорає на сонці. Квіти келихоподібної форми, великі, зібрані в суцвіття. Кущ високий, повністю вкривається цвітом і цвіте безперервно аж до пізньої осені. Завдяки цьому сорту можна цікаво прикрасити будь-яку непоказну стіну або прибудову, яка не вписується в загальний інтер'єр. Його часто садять біля парканів і просто в клумбах.
85 грн
купити
Троянда плетиста Пьорпл Сплеш
Код товара: 80-405
Троянда Пьорпл Сплеш - плетиста красуня, яка точно стане перлиною вашої колекції. Квіти з'являються у великих суцвіттях по 10-15 штук, аромат ледь помітний з нотками яблука. Дуже швидко заплітає перголу чи арку, уже в перший рік починає цвісти.
65 грн
купити