Троянда плетиста «Вейченблау»
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:СЛ46
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Вейченблау» - представник групи плетистих троянд, характеризується невибагливістю та схильністю до сильного розростання - до 4 м заввишки та біля 3, м в ширину. Листя світло-зеленого кольору, розташоване на гнучких практично безшипних пагонах. Самі квіти невеликі за розміром (діаметр – до 4 см) напівмахрові та зібрані у густі суцвіття. Аромат легкий, нагадує фруктовий. Троянда чудово підходить для вертикального озеленення.

Група сортів: плетисті

Термін цвітіння: цвіте одноразово, однак досить густо.

Квітки: невеличкі гоструваті напівмахрові бутони з притаманним ніжним фіолетовим відтінком (центр – білий, тичинки жовті), що зібрані в значні суцвіття (кисть) та тримаються на рослині тривалий час. При цвітінні у напівтіні можуть з’являтись і бузково-блакитні квіти.

Особливості сорту: є зимостійким, стійкий до захворювань (борошниста роса, чорні плями). Потребують простору для розростання вгору, аби сам кущ залишався сильним, а пагонам слід самостійно визначати їх напрямок росту.

Рекомендації щодо посадки: зберігати при t від 0 до +2°С безпосередньо перед посадкою. Бажане місце – сонячне та напівтінь. Чудово росте на збагаченому гумусом грунті з достатнім надходженням вологи, повітря, любить кисле середовище. 

Троянда плетиста Джаз (Naheglut)
Код товара: 80-090
Троянда плетиста Джаз (Poulsen,That's Jazz, Naheglut) - це неповторна красуня, виведена в Данії, ще у 1997 році. Походить вона від чайно-гібридної Норіти, і відрізняється хорошою стійкістю.
69 грн
купити
Троянда плетиста Лавінія
Код товара: 80-094
Плетиста троянда Лавінія - вважається однією з кращих плетистих троянд, і такий її вважають не спроста. Вона безстрашна, що не битися дощу, до того ж щедра на квітки і аромат. Висока і міцна, але в той же час романтична і ніжна, завдяки абсолютно надзвичайному, насиченому рожевому кольору бутонів. Отримав таку красуню у себе в колекції, Вам вже не захочеться розлучатися з нею ні на хвилину
Троянда плетиста Сірано де Бержерак
Код товара: 80-321
Троянда плетиста Сірано де Бержерак походить від популярної троянди Полька та відрізняється ніжними лимонно-жовтими квітами. Кущ міцний і розлогий, висотою до 200 см.