Троянда плетиста «Вейченблау»
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:СЛ46
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Вейченблау» - представник групи плетистих троянд, характеризується невибагливістю та схильністю до сильного розростання - до 4 м заввишки та біля 3, м в ширину. Листя світло-зеленого кольору, розташоване на гнучких практично безшипних пагонах. Самі квіти невеликі за розміром (діаметр – до 4 см) напівмахрові та зібрані у густі суцвіття. Аромат легкий, нагадує фруктовий. Троянда чудово підходить для вертикального озеленення.

Група сортів: плетисті

Термін цвітіння: цвіте одноразово, однак досить густо.

Квітки: невеличкі гоструваті напівмахрові бутони з притаманним ніжним фіолетовим відтінком (центр – білий, тичинки жовті), що зібрані в значні суцвіття (кисть) та тримаються на рослині тривалий час. При цвітінні у напівтіні можуть з’являтись і бузково-блакитні квіти.

Особливості сорту: є зимостійким, стійкий до захворювань (борошниста роса, чорні плями). Потребують простору для розростання вгору, аби сам кущ залишався сильним, а пагонам слід самостійно визначати їх напрямок росту.

Рекомендації щодо посадки: зберігати при t від 0 до +2°С безпосередньо перед посадкою. Бажане місце – сонячне та напівтінь. Чудово росте на збагаченому гумусом грунті з достатнім надходженням вологи, повітря, любить кисле середовище. 

Троянда плетиста Ельф
Код товара: 80-096
Плетиста троянда Ельф - ця ніжна троянда перетворить вашу огорожу в справжню наречену. А її тонкий аромат буде доноситися легкими нотками все літо, адже саме стільки триватиме період її цвітіння.
Троянда плетиста Блю Мун
Код товара: 190-003
Троянда плетиста Блю Мун – красиво квітучий сорт троянди, що відрізняється оригінальним кольором квітки.
99 грн
купити
Троянда плетиста Мон Блан
Код товара: СТ49
Троянда плетиста Мон Блан - плетиста троянда з ароматними білосніжними квітками значного розміру.