Троянда плетиста «Sharika-Asma»
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:СЛ47
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Sharika-Asma» - найбільш оригінальна та вишукана плетиста троянда сучасності.

Висока плетиста рослина, що досягає до 7 м. Має найгарніший вигляд на стадії напіврозпускання. Має тонкий та ніжний аромат. Листки темно-зеленого кольору із сірим відливом.

Цвітіння: триває упродовж всього літа: кожен бутон цвіте 10-14 днів.

Квітки:махрові з біло-рожевим забарвленням, що зібрані у суцвіття. Одне суцвіття троянди налічує від 3 до 5 ефектних пухнастих квіток із сяючим білосніжним відтінком; пелюстки хвилясті, ідеально розташовані (налічують 35-45 шт.).

Особливості сорту: вирізняється сильною стійкістю до морозів та не підвладний різним захворюванням. Потребує міцної опори у вигляді стіни цегляного будинку чи альтанки.

Особливості упаковки: саджанці з закритою кореневою системою

Поради по посадці: рекомендується посадка рослини навесні, одразу після прогрівання землі до 10-12° кущі зі сплячими бруньками починають висаджувати. Сам саджанець слід щедро полити водою та з обережністю зняти упаковку, при цьому прибрати всі зламані пагони.

 

Новинка
Троянда плетиста Розанна
Код товара: 80-406
Троянда Розанна - сорт з великими та красивими квітами, які мають форму чайно-гібридних. Розанна морозостійка, має легкий аромат та повторно цвіте. Цей витончений та красивий колір прикрасить будь-який сад.
Троянда Жасміна
Код товара: 80-092
Троянда Жасміна – дуже красива роза, висотою 2-3 м, оригінатор Kordes. Ця троянда не висока, тому її відносять до плетистих «клайберів» (висока коливається від 1,5 м до 3м). Кущ великий і колючий. Щоб прикласти на зиму вітки потрібні неабиякі зусилля, але краса Жасмін вартує того!
Троянда плетиста Бьєвнью (ароматна)
Код товара: 80-395
Троянда плетиста Бьєвнью - сорт виведений у Франції, про що одразу видає його гучна назва. Французи майже завжди все створюють естетично прекрасне, особливо якщо це стосується троянд. Кущ ідеальної висоти для того щоб прикрасити арку, яка буде прикрашати вхід у ваш дім. Крім того Бьєнвью цвіте все літо постійно густими, великими та повними бутонів китицями.