Троянда плетиста «Sharika-Asma»
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:СЛ47
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Sharika-Asma» - найбільш оригінальна та вишукана плетиста троянда сучасності.

Висока плетиста рослина, що досягає до 7 м. Має найгарніший вигляд на стадії напіврозпускання. Має тонкий та ніжний аромат. Листки темно-зеленого кольору із сірим відливом.

Цвітіння: триває упродовж всього літа: кожен бутон цвіте 10-14 днів.

Квітки:махрові з біло-рожевим забарвленням, що зібрані у суцвіття. Одне суцвіття троянди налічує від 3 до 5 ефектних пухнастих квіток із сяючим білосніжним відтінком; пелюстки хвилясті, ідеально розташовані (налічують 35-45 шт.).

Особливості сорту: вирізняється сильною стійкістю до морозів та не підвладний різним захворюванням. Потребує міцної опори у вигляді стіни цегляного будинку чи альтанки.

Особливості упаковки: саджанці з закритою кореневою системою

Поради по посадці: рекомендується посадка рослини навесні, одразу після прогрівання землі до 10-12° кущі зі сплячими бруньками починають висаджувати. Сам саджанець слід щедро полити водою та з обережністю зняти упаковку, при цьому прибрати всі зламані пагони.

 

Троянда плетиста Фламентанс
Код товара: 190-016
Троянда плетиста Фламентанс – в’юнкий сорт троянд.
99 грн
купити
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Код товара: 190-017
Троянда Фемелі Єллоу - має плоскі, махрові і дуже красиві квіточки, які вкривають весь кущ. З допомогою сорту Фемелі Єллоу ви прикрасите будь-яку спороду або сад.
75 грн
купити
Троянда плетиста Лавінія
Код товара: 80-094
Плетиста троянда Лавінія - вважається однією з кращих плетистих троянд, і такий її вважають не спроста. Вона безстрашна, що не битися дощу, до того ж щедра на квітки і аромат. Висока і міцна, але в той же час романтична і ніжна, завдяки абсолютно надзвичайному, насиченому рожевому кольору бутонів. Отримав таку красуню у себе в колекції, Вам вже не захочеться розлучатися з нею ні на хвилину
85 грн
купити