Троянда плетиста «Sharika-Asma»
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:СЛ47
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Sharika-Asma» - найбільш оригінальна та вишукана плетиста троянда сучасності.

Висока плетиста рослина, що досягає до 7 м. Має найгарніший вигляд на стадії напіврозпускання. Має тонкий та ніжний аромат. Листки темно-зеленого кольору із сірим відливом.

Цвітіння: триває упродовж всього літа: кожен бутон цвіте 10-14 днів.

Квітки:махрові з біло-рожевим забарвленням, що зібрані у суцвіття. Одне суцвіття троянди налічує від 3 до 5 ефектних пухнастих квіток із сяючим білосніжним відтінком; пелюстки хвилясті, ідеально розташовані (налічують 35-45 шт.).

Особливості сорту: вирізняється сильною стійкістю до морозів та не підвладний різним захворюванням. Потребує міцної опори у вигляді стіни цегляного будинку чи альтанки.

Особливості упаковки: саджанці з закритою кореневою системою

Поради по посадці: рекомендується посадка рослини навесні, одразу після прогрівання землі до 10-12° кущі зі сплячими бруньками починають висаджувати. Сам саджанець слід щедро полити водою та з обережністю зняти упаковку, при цьому прибрати всі зламані пагони.

 

Троянда плетиста Сірано де Бержерак, в контейнері
Код товара: 80-321
Троянда плетиста Сірано де Бержерак походить від популярної троянди Полька та відрізняється ніжними лимонно-жовтими квітами. Кущ міцний і розлогий, висотою до 200 см.
Троянда плетиста Нью Даун
Код товара: 80-093
Нью Даун – давно відомий сорт з надзвичайно ніжними квітами.
65 грн
купити
Троянда плетиста Грус Ен Хальдерберг
Код товара:
Прекрасна плетистая троянда вигідно підкреслить будь-яку огорожу або огорожу. Маючи німецьке коріння, вона всім своїм виглядом нагадує про стару, добрій Європі.