Троянда плетиста Пінк Мусімара
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Пінк Мусімара

Троянда плетиста Пінк Мусімара – ранній сорт плетистих троянд.

Кущ висотою до двох метрів. Кущ гіллястий, рясно покритий квітами.

Квіти яскравого рожевого кольору з легким приємним ароматом. Цвіте майже безперервно з червня по жовтень.

Сорт високостійкий до низьких температур, хвороб, не вибагливий до ґрунту. Любить сонце, садять в захищеному від вітрів місці.

Завдяки своєму насиченому кольору троянда може прикрасити вашу огорожу, будинок, сад чи подвір’я та стати невід’ємною частиною вашого декору.

Троянда плетиста Аліста Стелла Грей
Код товара: 80-945
Троянда плетиста Аліста Стелла Грей - це старовинна троянда, яка характеризується рясним і пишним цвітінням протягом усього сезону, а також відрізняється сильною енергією росту куща, до того ж сорт безколючковий.
85 грн
купити
Троянда плетиста Мейнтауер
Код товара: 20-028
Троянда плетиста Мейнтауер (Maintower) – сильний приємний аромат відрізняє цю леді від інших плетистих сортів. Уявіть, якщо Ви посадите її біля вікна або заплетете на альтанку, які аромати вируватимуть під час збору сім’ї за великим столом або просто за ранковою чашечкою кави.
65 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Хендель
Код товара: 80-360
Троянда Хендель - плетиста троянда селекції McGredy виведена в Ірландії в 1965 році. Крім незвичайного забарвлення пелюсток Хендель не боїться морозів, шкідників та не вигорає на сонці. Квіти келихоподібної форми, великі, зібрані в суцвіття. Кущ високий, повністю вкривається цвітом і цвіте безперервно аж до пізньої осені. Завдяки цьому сорту можна цікаво прикрасити будь-яку непоказну стіну або прибудову, яка не вписується в загальний інтер'єр. Його часто садять біля парканів і просто в клумбах.
85 грн
купити