Троянда плетиста Перпл Старлайнер (Purple Skyliner)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-018
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Дивовижний колір, здорове листя. Відмінна гнучкість. Рясне і тривале цвітіння. Це все про чудову троянду, яка вражає кожного своїм лілово-фіолетовим забарвленням - про троянду Перпл Старлайнер (Purple Skyliner)!

Висота дорослої рослини: 300 см

Листя дрібне, матове, оливкового кольору, зморшкувате.

Розмір квітки - 3-4 см

Тривалість цвітіння - квіти у великих китицях цвітуть рясно, протягом усього сезону.

Колір квітки - на початку синьо-фіолетові, з віком вигоряють до лавандових тонів, довго тримаються.

Запах - аромат дуже сильний, фруктовий

Сорт витривалий, здоровий, підходить для вирощування у напівтіні, морозостійкі.

Троянда Перпл Старлайнер - дуже цікава і незвичайна, під час цвітіння вся усипана гронами ароматних, напівмахрових квітів, стане незабутнім елементом Вашого саду.

Новинка
Троянда плетиста Цезар
Код товара: 80-224
Троянда плетиста Цезар (Cesar) – зсередини має ніжний абрикосовий відтінок, а ззовні пелюстки насиченого рожевого кольору, не вигорає на сонці та витримує дощову погоду. Підійде як пишний і величний шраб, так і ніжна красуня плетиста троянда.
Троянда плетиста Супер Дороті, в контейнері
Код товара: 80-085
Троянда плетиста Супер Дороті (Super Dorothy) – покращений варіант сорту «Dorothy Perkins» виведений Карлом Хетцель. Ви самі можете помітити, що квіти більш бліді, але більші та цвітуть достатньо довго, швидко відновлюючись після перецвітання. Головною відмінністю є саме бутони, тому що в кінці цвітіння їхні пелюсточки закручуються, що і надає їм цікавої форми і відрізняє від інших.
Троянда Жасміна
Код товара: 80-092
Троянда Жасміна – дуже красива роза, висотою 2-3 м, оригінатор Kordes. Ця троянда не висока, тому її відносять до плетистих «клайберів» (висока коливається від 1,5 м до 3м). Кущ великий і колючий. Щоб прикласти на зиму вітки потрібні неабиякі зусилля, але краса Жасмін вартує того!