Троянда плетиста Пенні Лейн, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-091
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Пенні Лейн має надзвичайно ніжний колір квітів. Форма квітів нагадує старовинну, а густа махровість додає особливого шарму. Пенні лейн полонить Вас своїм сильним та неповторним ароматом.

Висота: сягає від 2,5 м до 4 м. Часто це залежить від умов зростання.

Такий кущ має і ширину чималеньку (250 см!).

Листки дуже красиві, блискучі, темно-зеленого кольору.

Квіти: чарують своєю красою. Колір кремово-білий, до серединки трішки темніший, схожий до персикового. Квітка велика, махрова, має старовинну форму. Зазвичай вони поодинокі чи зібрані у пишні суцвіття по 3-5 шт. 

Цвіте така троянда дуже пишно, цвітіння повторюється.

Ароматність квітів: У троянди Пенні Лейн квіти пахучі, аромат дуже приємний.

Посадка і догляд троянди. Для посадки Пенні Лейн обирайте сонячні місця. Це досить морозостійкий сорт, проте на зиму її потрібно прикривати, щоб не підмерзли молоді пагони. Для підтримки пишного цвітіння потрібно вносити підкормку.

Використання: Пенні Лейн спочатку може росте і без опори. Проте, коли кущ розростається, йому потрібна арка чи пергола. Саме тут сорт розкривається у повній красі. Розквітаючи, він обплітає опору і створює неймовірний декоративний ефект.

Троянда плетиста Блю Мун
Код товара: 190-003
Троянда плетиста Блю Мун – красиво квітучий сорт троянди, що відрізняється оригінальним кольором квітки.
99 грн
купити
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Код товара: 190-017
Троянда Фемелі Єллоу - має плоскі, махрові і дуже красиві квіточки, які вкривають весь кущ. З допомогою сорту Фемелі Єллоу ви прикрасите будь-яку спороду або сад.
75 грн
купити
Троянда плетиста Джинджер Силабаб
Код товара: 190-006
Троянда плетиста Джинджер Силабаб відноситься до групи плетистих троянд. За свою назву вдячна імбирно-солодкому напою, родом з Англії. Відрізняється повторним цвітінням.
99 грн
купити