Троянда плетиста Пале Рояль
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами.

Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.

Даний сорт цінується завдяки пишному цвітінню, що постійно повторюється. Також він стійкий до дощу та до основних хвороб троянд.

Квіти кремово-білі, дуже густі (можуть мати до 100! пелюсток), зібрані у суцвіття по декілька штук. Форма квітів чашевидна. Діаметр квітки до 13 см. 

Використання: стійкий сорт Пале Рояль висаджують на парадному вході. Завдяки пишному та безперервному цвітінню вона довершить будь яку композицію.

Троянда плетиста Amnesty International (Амнесті Інтернешнл)
Код товара: БА15
Троянда плетиста Amnesty International (Амнесті Інтернешнл) - плетиста, дуже ароматна, 200-300 см у висоту.
TOP-продаж
Троянда напівплетиста Айконік (в контейнері)
Код товара: 80-510
Троянда напівплетиста Айконік - незвичайна сучасна троянда з яскравими жовтими квітами. Квіти: яскраво-жовті з червоним центром, вони напівмахрові з чудовим ароматом, що полонить все довкола. Квіти здалека нагадують незвичайний гібіскус.
120 грн
купити
Троянда плетиста Антік (в контейнері)
Код товара: 80-116
Троянда плетиста Антік - одна з кращих представників цієї групи. Завдяки красивим і пишним квітам та стійкості до погодніх умов вона завоювала серця мільйонів садоводів.