Троянда плетиста Пале Рояль
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами.

Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.

Даний сорт цінується завдяки пишному цвітінню, що постійно повторюється. Також він стійкий до дощу та до основних хвороб троянд.

Квіти кремово-білі, дуже густі (можуть мати до 100! пелюсток), зібрані у суцвіття по декілька штук. Форма квітів чашевидна. Діаметр квітки до 13 см. 

Використання: стійкий сорт Пале Рояль висаджують на парадному вході. Завдяки пишному та безперервному цвітінню вона довершить будь яку композицію.

Троянда плетиста Лібретто
Код товара: 80-320
Троянда плетиста Лібретто порадує Вас правильними двохколірними квітами. Квіти кремові з вишневими краями, вони гутомахрові, ароматні, зібрані по декілька шт на стеблі. Цвітіння спостерігаємо з кінця травня і до морозів.
Троянда плетиста Чіппендейл
Код товара: 80-702
Кущова троянда Чіппендейл - прекрасна і ніжна, з махровими, запашними лепестками і привабливим ароматом. Ця троянда стане чудовою прикрасою для вашої огорожі завдяки своєму рясному цвітінню.
85 грн
купити
Троянда плетиста Перпл Старлайнер (Purple Skyliner)
Код товара: 80-018
Дивовижний колір, здорове листя. Відмінна гнучкість. Рясне і тривале цвітіння. Це все про чудову троянду, яка вражає кожного своїм лілово-фіолетовим забарвленням - про троянду Перпл Старлайнер (Purple Skyliner)!