Троянда плетиста Пале Рояль
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами.

Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.

Даний сорт цінується завдяки пишному цвітінню, що постійно повторюється. Також він стійкий до дощу та до основних хвороб троянд.

Квіти кремово-білі, дуже густі (можуть мати до 100! пелюсток), зібрані у суцвіття по декілька штук. Форма квітів чашевидна. Діаметр квітки до 13 см. 

Використання: стійкий сорт Пале Рояль висаджують на парадному вході. Завдяки пишному та безперервному цвітінню вона довершить будь яку композицію.

Троянда плетиста Нью Даун
Код товара: 80-093
Нью Даун – давно відомий сорт з надзвичайно ніжними квітами.
65 грн
купити
Троянда плетиста Пьорпл Сплеш
Код товара: 80-405
Троянда Пьорпл Сплеш - плетиста красуня, яка точно стане перлиною вашої колекції. Квіти з'являються у великих суцвіттях по 10-15 штук, аромат ледь помітний з нотками яблука. Дуже швидко заплітає перголу чи арку, уже в перший рік починає цвісти.
65 грн
купити
Троянда плетиста Джон Девіс (John Davis)
Код товара: 80-005
Канадська паркова троянда Джон Девіс - одна з яскравих представниць благородної шипшини, від якої вона успадкувала безліч позитивних якостей, а також перейняла першокласні естетичні характеристики. Сорт належить до Canadian Hardy Roses - Cорту троянд, виведених спеціально для того, щоб вижити в умовах суворої канадської зими.