Троянда плетиста Пале Рояль
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами.

Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.

Даний сорт цінується завдяки пишному цвітінню, що постійно повторюється. Також він стійкий до дощу та до основних хвороб троянд.

Квіти кремово-білі, дуже густі (можуть мати до 100! пелюсток), зібрані у суцвіття по декілька штук. Форма квітів чашевидна. Діаметр квітки до 13 см. 

Використання: стійкий сорт Пале Рояль висаджують на парадному вході. Завдяки пишному та безперервному цвітінню вона довершить будь яку композицію.

Троянда плетиста Фламентанс
Код товара: 190-016
Троянда плетиста Фламентанс – в’юнкий сорт троянд.
99 грн
купити
Троянда плетиста Імпресіоніст
Код товара: 80-389
Троянда плетиста Імпресіоніст - махрова помаранчево-жовтого кольору троянда, яка має легкий та витончений аромат. На одному кущі можна побачити і абрикосові, і персикові, і лососеві відтінки, оскільки кожна квітка наділена своїм особливим кольором. На великому та міцному кущі темно-зелене листя ідеально підкреслює суміш зібраних фарб. Сорт не вразливий до чорної п'ятнистості та борошнистої роси, легко витримує заморозки та низькі температури.
85 грн
купити
Троянда плетиста Нью Даун
Код товара: 80-093
Нью Даун – давно відомий сорт з надзвичайно ніжними квітами.
65 грн
купити