Троянда плетиста Найт Оул (Night Owl)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:
Артикул:БА44
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Найт Оул (Night Owl) темна плетистая пряна троянда.

Кущ практично без шипів, в висоту 3-4 м.

Квітка доволі велика, 9-11 см в діаметрі. Колір пелюсток пурпурно-фіолетовий з білою серединкою і жовтими тичинками. Троянда напівмахрова, має по 8-12 хвилястих пелюсток.

Цвітіння повторне.

Аромат середньої сили, нагадує гвоздику і спеції.

Троянда плетиста Найт Оул (Night Owl) має середню стійкість проти хвороб і дощів.

Троянда плетиста Пале Рояль
Код товара: 80-109
Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами. Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.
Троянда плетиста Супер Дороті, в контейнері
Код товара: 80-085
Троянда плетиста Супер Дороті (Super Dorothy) – покращений варіант сорту «Dorothy Perkins» виведений Карлом Хетцель. Ви самі можете помітити, що квіти більш бліді, але більші та цвітуть достатньо довго, швидко відновлюючись після перецвітання. Головною відмінністю є саме бутони, тому що в кінці цвітіння їхні пелюсточки закручуються, що і надає їм цікавої форми і відрізняє від інших.
Троянда плетиста Віскі
Код товара: 20-027
Троянда плетиста Віскі (Whisky) – недоречним є порівняння самої рослини з напоєм в честь якого вона була названа, адже квітка сама ніжність і витонченість. Краще себе почуває в прохолодних умовах та має високу стійкість до дощу та підходить для зрізування.
120 грн
купити