Троянда плетиста Лонг Джон Сілвер
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-943
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Лонг Джон Сілвер - давно відомий сорт американської селекції, багато хто стверджує, що ця троянда є єдиною і неповторною серед плетистих троянд, адже вона помітно відрізняється своєю силою росту та розміром.

Розміри: сильнорослі пагони вкриті шипами міцно тримаються за опору, можуть сягати від 3 м до 5 у висоту. Шириною кущ також росте до 3 м, всі ці параметри роблять його величним. Характерною особливістю є також випукле та велике овальне листя.

Квіти: білосніжні, густомахрові. Можуть бути по 3-15 шт на пагоні. Довго тримають форму та свіжість. 

Цвітіння: цвіте в червні напротязі трьох неділь. Повторне цвітіння можливе тільки в разі додаткового та підсиленого удобрення.

Аромат: середній, приємний.

Особливості: необхідне укриття на зиму.

Троянда плетиста Віскі
Код товара: 20-027
Троянда плетиста Віскі (Whisky) – недоречним є порівняння самої рослини з напоєм в честь якого вона була названа, адже квітка сама ніжність і витонченість. Краще себе почуває в прохолодних умовах та має високу стійкість до дощу та підходить для зрізування.
65 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Фемелі Єллоу
Код товара: 190-103
Троянда чайно-гібридна Фемелі Єллоу – плетиста красуня, що змінює колір квітки від яскраво-жовтого до світло-лимонного.
75 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Брауні
Код товара: 80-394
Троянда Брауні - плетистий сорт з оригінальним забарвленням. В перші дні цвітіння квітка має відтінок кави, а вже згодом набуває малинових відтінків. Кущ не високий, що і є його перевагою для створення живих огорож або бордюрів. Плюсом також є легкість у догляді - троянду легко вкривати та обрізати бутони, які відцвіли.
99 грн
купити