Троянда плетиста Лонг Джон Сілвер
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-943
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Лонг Джон Сілвер - давно відомий сорт американської селекції, багато хто стверджує, що ця троянда є єдиною і неповторною серед плетистих троянд, адже вона помітно відрізняється своєю силою росту та розміром.

Розміри: сильнорослі пагони вкриті шипами міцно тримаються за опору, можуть сягати від 3 м до 5 у висоту. Шириною кущ також росте до 3 м, всі ці параметри роблять його величним. Характерною особливістю є також випукле та велике овальне листя.

Квіти: білосніжні, густомахрові. Можуть бути по 3-15 шт на пагоні. Довго тримають форму та свіжість. 

Цвітіння: цвіте в червні напротязі трьох неділь. Повторне цвітіння можливе тільки в разі додаткового та підсиленого удобрення.

Аромат: середній, приємний.

Особливості: необхідне укриття на зиму.

Троянда плетиста Боніка
Код товара: 80-404
Плетиста троянда Боніка– одна із самих успішних і поширених сортів троянд. Цвіте пишно і дуже гарно. Кущ розростається швидко і впевнено. Відрізняється рясним і повторним цвітінням. Є стійкою до хвороб.
120 грн
купити
Троянда плетиста Алоха Гаваї (в контейнері)
Код товара: 80-318
Троянда Кордеса Алоха Гаваї вирізняється рожево-абрикосовими квітами, що мають приємний аромат. Квіти густомахрові, абрикосово-рожеві, інколи видимий червоний відтінок на краях пелюсток. Пелюстки злегка хвилясті, самі квіти пахучі, діаметром до 10 см. Вони зібрані по декілька штук на стеблі.
85 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста "Кісс мі Кейт"
Код товара: 140-29
Має інтенсивний лимонний аромат
85 грн
купити