Троянда плетиста Лонг Джон Сілвер
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-943
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Лонг Джон Сілвер - давно відомий сорт американської селекції, багато хто стверджує, що ця троянда є єдиною і неповторною серед плетистих троянд, адже вона помітно відрізняється своєю силою росту та розміром.

Розміри: сильнорослі пагони вкриті шипами міцно тримаються за опору, можуть сягати від 3 м до 5 у висоту. Шириною кущ також росте до 3 м, всі ці параметри роблять його величним. Характерною особливістю є також випукле та велике овальне листя.

Квіти: білосніжні, густомахрові. Можуть бути по 3-15 шт на пагоні. Довго тримають форму та свіжість. 

Цвітіння: цвіте в червні напротязі трьох неділь. Повторне цвітіння можливе тільки в разі додаткового та підсиленого удобрення.

Аромат: середній, приємний.

Особливості: необхідне укриття на зиму.

Троянда плетиста Ді Ді Бріджуотер
Код товара: ГМ53
Роза Ді Ді Бріджуотер - гордо несе ім'я відомої американської джазової співачки Ді Ді Бріджуотер, не просто так. Форма її неординарних пелюсток, нібито сама є неперевершеною джазовою імпровізацією.
Троянда плетиста Мішка
Код товара: 80-703
Троянда Мішка - низькоросла плетиста троянда, яка рідко виростає більше 2 м у висоту та яку, зазвичай, використовують як шраб або грандіфлору. Сорт не вибагливий, гарно цвіте все літо і аж до морозів. Колір квітки переливається від насичено жовтого до злегка персикового або кремового.
85 грн
купити
Троянда плетиста «Чаплінз Пінк»
Код товара: 30-011
Неймовірної краси троянда групи плетістиє з численними насиченими рожевими квіточками, пелюстки яких налічують 9-16 шт. з легким ароматом. Форма куща досить пишна, незважаючи на довжину пагонів (до 5 м). Може використовуватися для вертикального озеленення.