Троянда плетиста Ліхткеніген Лючія (Lichtkonigin Lucia)
Немає в наявності
62 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-042
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Ліхткеніген Лючія відрізняється великою, розлогою кроною, раннім цвітінням, ремонтантними і махровими жовтими ароматними квітками.

Це широкий гіллястий шраб з жорсткими міцними пагонами. Висота куща 200-250 см. Листя дрібне, блискуче, густо сидить на пагонах.

Подовжені, елегантні бутони розкриваються повільно, як чайно-гібридні троянди. Квітки жовті, великі (8-9 см в діаметрі), махрові (до 40 пелюсток), злегка чашевидні, з червоними кінчиками і красивими золотистими тичинками в центрі.

Розкриваючись, квітки вигоряють до лимонно-жовтих, потім до кремових. Аромат ніжний.

Lichtkonigin Lucia має солодкий, приємний аромат, в якому можна почути чайні, деревні і медові нотки.

Рано починає цвісти, перша хвиля цвітіння дуже рясна, але й потім кущ ніколи не стоїть без квітів до самої осені.

Зимостійкість висока. Зимує без укриття, в суворі зими можливо обмерзання верхівок пагонів. Стійкий до хвороб і шкідників.

Завдяки високій стійкості до хвороб та морозів цей сорт користується популярністю серед ландшафтних дизайнерів, часто застосовують її і в груповій посадці.

Троянда плетиста Крейзі фо ю (Crazy for You)
Код товара: 80-013
Троянда Крейзі фо ю - оксамитова полунично-червона квітка, з білимм і кремовими штрихами та яскраво-жовтими тичинками. Перша плетиста троянда, що завоювала нагороду AARS.
65 грн
купити
Троянда плетиста Лібретто
Код товара: 80-320
Троянда плетиста Лібретто порадує Вас правильними двохколірними квітами. Квіти кремові з вишневими краями, вони гутомахрові, ароматні, зібрані по декілька шт на стеблі. Цвітіння спостерігаємо з кінця травня і до морозів.
Троянда плетиста Параде
Код товара: 20-022
Троянда плетиста Параде - підходить для того, щоб прикрасити передню частину саду, будинку, альтанки чи арки в одинокій посадці і впевнено зіграє другорядну роль в поєднанні з іншими рослинами.