Троянда плетиста Ліхткеніген Лючія
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-042
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Ліхткеніген Лючія відрізняється великою, розлогою кроною, раннім цвітінням, ремонтантними і махровими жовтими ароматними квітками.

Це широкий гіллястий шраб з жорсткими міцними пагонами. Висота куща 200-250 см. Листя дрібне, блискуче, густо сидить на пагонах.

Подовжені, елегантні бутони розкриваються повільно, як чайно-гібридні троянди. Квітки жовті, великі (8-9 см в діаметрі), махрові (до 40 пелюсток), злегка чашевидні, з червоними кінчиками і красивими золотистими тичинками в центрі.

Розкриваючись, квітки вигоряють до лимонно-жовтих, потім до кремових. Аромат ніжний.

Lichtkonigin Lucia має солодкий, приємний аромат, в якому можна почути чайні, деревні і медові нотки.

Рано починає цвісти, перша хвиля цвітіння дуже рясна, але й потім кущ ніколи не стоїть без квітів до самої осені.

Зимостійкість висока. Зимує без укриття, в суворі зими можливо обмерзання верхівок пагонів. Стійкий до хвороб і шкідників.

Завдяки високій стійкості до хвороб та морозів цей сорт користується популярністю серед ландшафтних дизайнерів, часто застосовують її і в груповій посадці.

Троянда плетиста Найт Оул (Night Owl)
Код товара: БА44
Троянда плетиста Найт Оул (Night Owl) - середній аромат, повторне цвітіння, велика квітка, середня стійкість.
Троянда плетиста Амадеус (Amadeus)
Код товара: 80-016
Одна з найпопулярніших серед плетистих рослин, виведена в 2003 році в Німеччині селекційним будинком Kordes. Amadeus - незвичайна червона троянда, що привертає до себе увагу пишним, хвилеподібним цвітінням і великими чашоподібними, приголомшливо червоними, махровими квітками.
85 грн
купити
Троянда плетиста Мейнтауер
Код товара: 20-028
Троянда плетиста Мейнтауер (Maintower) – сильний приємний аромат відрізняє цю леді від інших плетистих сортів. Уявіть, якщо Ви посадите її біля вікна або заплетете на альтанку, які аромати вируватимуть під час збору сім’ї за великим столом або просто за ранковою чашечкою кави.
85 грн
купити