Троянда плетиста Леді Емма Гамільтон (Lady Emma Hamilton)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-040
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакован.
Виращено:2 года
задати запитання спеціалісту

Теплі, мандаринові квітки з золотисто-помаранчевою зворотною стороною пелюсток, розпускаються з кулястих бутонів цієї прекрасної троянди.

Кущ акуратний, прямостоячий,  середньорослий. Висота дорослої рослини досягає 120 сантиметрів, а ширина до 90 сантиметрів.

Молоде листя і пагони цієї троянди бронзового кольору, які з віком поступово набувають зеленого кольору. Лист темно-зелений, середній, матовий.

Чашевидні, густомахрові квітки, 75-85 пелюсток, діаметром 8-10 см, мають насиченим фруктовим ароматом з нотками груші, винограду і цитрусових. До того, як розкриються бутони, зовнішні пелюстки мають темно-червоний з помаранчевими штрихами відтінок.

Цвітіння рясне протягом всього сезону, квітки зібрані в суцвіття. Стійкість до захворювань висока, морозостійкий сорт.

Акуратні кущі протягом усього сезону радують рясним цвітінням і прекрасними декоративними якостями, які посилені не тільки дивовижними по красі квітками, а й здоровим листям з бронзовими тонами, які набувають зеленого забарвлення лише з віком.

Троянда плетиста Джаз
Код товара: 80-090
Троянда плетиста Джаз (Poulsen,That's Jazz) - це неповторна красуня, виведена в Данії, ще у 1997 році. Походить вона від чайно-гібридної Норіти, і відрізняється хорошою стійкістю.
Троянда плетиста Фемелі Пінк
Код товара: 190-019
Троянда "Фемелі Пінк" - з серії "Фемелі", яку відносять до гарних троянд з численними квітами, які вкривають кущ. Пишний кущ здатний підійматися у висоту до 500 см. Її ще люблять за невибагливість у догляді та морозостійкість.
75 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Цезар
Код товара: 80-224
Троянда плетиста Цезар (Cesar) – зсередини має ніжний абрикосовий відтінок, а ззовні пелюстки насиченого рожевого кольору, не вигорає на сонці та витримує дощову погоду. Підійде як пишний і величний шраб, так і ніжна красуня плетиста троянда.