Троянда плетиста Леді Емма Гамільтон (Lady Emma Hamilton)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-040
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакован.
Виращено:2 года
задати запитання спеціалісту

Теплі, мандаринові квітки з золотисто-помаранчевою зворотною стороною пелюсток, розпускаються з кулястих бутонів цієї прекрасної троянди.

Кущ акуратний, прямостоячий,  середньорослий. Висота дорослої рослини досягає 120 сантиметрів, а ширина до 90 сантиметрів.

Молоде листя і пагони цієї троянди бронзового кольору, які з віком поступово набувають зеленого кольору. Лист темно-зелений, середній, матовий.

Чашевидні, густомахрові квітки, 75-85 пелюсток, діаметром 8-10 см, мають насиченим фруктовим ароматом з нотками груші, винограду і цитрусових. До того, як розкриються бутони, зовнішні пелюстки мають темно-червоний з помаранчевими штрихами відтінок.

Цвітіння рясне протягом всього сезону, квітки зібрані в суцвіття. Стійкість до захворювань висока, морозостійкий сорт.

Акуратні кущі протягом усього сезону радують рясним цвітінням і прекрасними декоративними якостями, які посилені не тільки дивовижними по красі квітками, а й здоровим листям з бронзовими тонами, які набувають зеленого забарвлення лише з віком.

Троянда плетиста Пале Рояль
Код товара: 80-109
Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами. Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.
85 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Фемелі Єллоу
Код товара: 190-103
Троянда чайно-гібридна Фемелі Єллоу – плетиста красуня, що змінює колір квітки від яскраво-жовтого до світло-лимонного.
75 грн
купити
Троянда плетиста Грус Ен Хальдерберг
Код товара:
Прекрасна плетистая троянда вигідно підкреслить будь-яку огорожу або огорожу. Маючи німецьке коріння, вона всім своїм виглядом нагадує про стару, добрій Європі.