Троянда плетиста Леді Емма Гамільтон (Lady Emma Hamilton)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-040
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакован.
Виращено:2 года
задати запитання спеціалісту

Теплі, мандаринові квітки з золотисто-помаранчевою зворотною стороною пелюсток, розпускаються з кулястих бутонів цієї прекрасної троянди.

Кущ акуратний, прямостоячий,  середньорослий. Висота дорослої рослини досягає 120 сантиметрів, а ширина до 90 сантиметрів.

Молоде листя і пагони цієї троянди бронзового кольору, які з віком поступово набувають зеленого кольору. Лист темно-зелений, середній, матовий.

Чашевидні, густомахрові квітки, 75-85 пелюсток, діаметром 8-10 см, мають насиченим фруктовим ароматом з нотками груші, винограду і цитрусових. До того, як розкриються бутони, зовнішні пелюстки мають темно-червоний з помаранчевими штрихами відтінок.

Цвітіння рясне протягом всього сезону, квітки зібрані в суцвіття. Стійкість до захворювань висока, морозостійкий сорт.

Акуратні кущі протягом усього сезону радують рясним цвітінням і прекрасними декоративними якостями, які посилені не тільки дивовижними по красі квітками, а й здоровим листям з бронзовими тонами, які набувають зеленого забарвлення лише з віком.

TOP-продаж
Троянда плетиста Сантана
Код товара: 80-316
Троянда плетиста Сантана - пишноквітуча красуня, що порадує водоспадом червоних квітів. Радує, що вона, як і інші предтавники селекції Кордеса, достатньо морозостійка.
Троянда плетиста Шогун
Код товара: ТП-007
Троянда плетиста Шогун - новий сорт, що харакеризується високою стійкістю до хвороб та дощу.
85 грн
купити
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Код товара: 190-017
Троянда Фемелі Єллоу - має плоскі, махрові і дуже красиві квіточки, які вкривають весь кущ. З допомогою сорту Фемелі Єллоу ви прикрасите будь-яку спороду або сад.
75 грн
купити