Троянда плетиста Крейзі фо ю (Crazy for You)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-013
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Крейзі фо ю - оксамитова полунично-червона квітка, з білимм і кремовими штрихами та яскраво-жовтими тичинками. Перша плетиста троянда, що завоювала нагороду AARS.

Кущ середньої висоти, досягає 3-4 м, шириною до 100 см.

Листя велике, темно-зелене, глянцеве. Сорт досить гарний і сам по собі, але прекрасно виглядає також в парі з білою або червоною трояндою.

Квітки малиново-рожевого кольору смугастого забарвлення, зібрані в суцвіття до 20шт, з часом вигорають до червоно-білих.

Подовжені червонуваті бутони розпускаються у напівмахрові квітки 7-9 см в діаметрі, з золотими тичинками, солодко пахнуть.

Цвітіння рясне, тривале протягом сезону.

Стійкість до захворювань - дуже висока, морозостійкий сорт.

Ви отримаєте вибух емоцій від великих бризгів великих нев'янучих квіток, а красиве зелене листя, чудова стійкістье і витривалість ще більше підсилять цей ефект.

Троянда плетиста Бріз Парфум (АРОМАТНА)
Код товара: 80-315
Троянда плетиста Бріз Парфум - неймовірно пахуча красуня, що порадує безперервним цвітінням. А головне розміри! Бріз Парфум може сягати 4 м у висоту!
Троянда плетиста Полька
Код товара: 190-010
Троянда Полька - плетиста абрикосового кольору троянда. Чудово підіймається по перголі або арці. Має неймовірний вигляд за рахунок рясного цвітіння.
99 грн
купити
Троянда плетиста Джаз
Код товара: 80-090
Троянда плетиста Джаз (Poulsen,That's Jazz) - це неповторна красуня, виведена в Данії, ще у 1997 році. Походить вона від чайно-гібридної Норіти, і відрізняється хорошою стійкістю.