Троянда плетиста Крейзі фо ю (Crazy for You)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-013
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Крейзі фо ю - оксамитова полунично-червона квітка, з білимм і кремовими штрихами та яскраво-жовтими тичинками. Перша плетиста троянда, що завоювала нагороду AARS.

Кущ середньої висоти, досягає 3-4 м, шириною до 100 см.

Листя велике, темно-зелене, глянцеве. Сорт досить гарний і сам по собі, але прекрасно виглядає також в парі з білою або червоною трояндою.

Квітки малиново-рожевого кольору смугастого забарвлення, зібрані в суцвіття до 20шт, з часом вигорають до червоно-білих.

Подовжені червонуваті бутони розпускаються у напівмахрові квітки 7-9 см в діаметрі, з золотими тичинками, солодко пахнуть.

Цвітіння рясне, тривале протягом сезону.

Стійкість до захворювань - дуже висока, морозостійкий сорт.

Ви отримаєте вибух емоцій від великих бризгів великих нев'янучих квіток, а красиве зелене листя, чудова стійкістье і витривалість ще більше підсилять цей ефект.

Новинка
Троянда плетиста Хендель
Код товара: 80-360
Троянда Хендель - плетиста троянда селекції McGredy виведена в Ірландії в 1965 році. Крім незвичайного забарвлення пелюсток Хендель не боїться морозів, шкідників та не вигорає на сонці. Квіти келихоподібної форми, великі, зібрані в суцвіття. Кущ високий, повністю вкривається цвітом і цвіте безперервно аж до пізньої осені. Завдяки цьому сорту можна цікаво прикрасити будь-яку непоказну стіну або прибудову, яка не вписується в загальний інтер'єр. Його часто садять біля парканів і просто в клумбах.
120 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Переніал Блу (ароматна)
Код товара: 80-361
Троянда Переніал Блу - плетиста красуня, що цвіте китицями з невеликих квітів, які спочатку мають злегка лавандовий колір, а потім стають фіолетовими. Крім цього кущ високий і має вишуканий сильний аромат. Ідеальний для посадки на перголу чи арку біля будинку. Цвітіння продовжується все літо і аж до морозів, для того щоб продовжити період цвітіння рекомендовано видаляти відцвівші квіточки
120 грн
купити
Троянда плетиста Фламентанс
Код товара: 190-016
Троянда плетиста Фламентанс – в’юнкий сорт троянд.
120 грн
купити