Троянда плетиста Крейзі фо ю (Crazy for You)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-013
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Крейзі фо ю - оксамитова полунично-червона квітка, з білимм і кремовими штрихами та яскраво-жовтими тичинками. Перша плетиста троянда, що завоювала нагороду AARS.

Кущ середньої висоти, досягає 3-4 м, шириною до 100 см.

Листя велике, темно-зелене, глянцеве. Сорт досить гарний і сам по собі, але прекрасно виглядає також в парі з білою або червоною трояндою.

Квітки малиново-рожевого кольору смугастого забарвлення, зібрані в суцвіття до 20шт, з часом вигорають до червоно-білих.

Подовжені червонуваті бутони розпускаються у напівмахрові квітки 7-9 см в діаметрі, з золотими тичинками, солодко пахнуть.

Цвітіння рясне, тривале протягом сезону.

Стійкість до захворювань - дуже висока, морозостійкий сорт.

Ви отримаєте вибух емоцій від великих бризгів великих нев'янучих квіток, а красиве зелене листя, чудова стійкістье і витривалість ще більше підсилять цей ефект.

Троянда плетиста Пенні Лейн, в контейнері
Код товара: 80-091
Троянда плетиста Пенні Лейн має надзвичайно ніжний колір квітів. Форма квітів нагадує старовинну, а густа махровість додає особливого шарму. Пенні лейн полонить Вас своїм сильним та неповторним ароматом.
Троянда плетиста Оранж Мейландіна
Код товара: 80-403
Роза Оранж Мейландина (Orange Meillandina) – плетиста форма мініатюрної рози. Чудово прекрасить вашу альтанку або арку. Може вирощуватися в контейнері, на балконі або на терасі.
65 грн
купити
Троянда плетиста Фемелі Вайт
Код товара: 190-017
Троянда Фемелі Єллоу - має плоскі, махрові і дуже красиві квіточки, які вкривають весь кущ. З допомогою сорту Фемелі Єллоу ви прикрасите будь-яку спороду або сад.
75 грн
купити