Троянда плетиста Крейзі фо ю (Crazy for You)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-013
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Крейзі фо ю - оксамитова полунично-червона квітка, з білимм і кремовими штрихами та яскраво-жовтими тичинками. Перша плетиста троянда, що завоювала нагороду AARS.

Кущ середньої висоти, досягає 3-4 м, шириною до 100 см.

Листя велике, темно-зелене, глянцеве. Сорт досить гарний і сам по собі, але прекрасно виглядає також в парі з білою або червоною трояндою.

Квітки малиново-рожевого кольору смугастого забарвлення, зібрані в суцвіття до 20шт, з часом вигорають до червоно-білих.

Подовжені червонуваті бутони розпускаються у напівмахрові квітки 7-9 см в діаметрі, з золотими тичинками, солодко пахнуть.

Цвітіння рясне, тривале протягом сезону.

Стійкість до захворювань - дуже висока, морозостійкий сорт.

Ви отримаєте вибух емоцій від великих бризгів великих нев'янучих квіток, а красиве зелене листя, чудова стійкістье і витривалість ще більше підсилять цей ефект.

Новинка
Троянда плетиста Переніал Блу (ароматна)
Код товара: 80-361
Троянда Переніал Блу - плетиста красуня, що цвіте китицями з невеликих квітів, які спочатку мають злегка лавандовий колір, а потім стають фіолетовими. Крім цього кущ високий і має вишуканий сильний аромат. Ідеальний для посадки на перголу чи арку біля будинку. Цвітіння продовжується все літо і аж до морозів, для того щоб продовжити період цвітіння рекомендовано видаляти відцвівші квіточки
85 грн
купити
Троянда плетиста Імпресіоніст
Код товара: 80-389
Троянда плетиста Імпресіоніст - махрова помаранчево-жовтого кольору троянда, яка має легкий та витончений аромат. На одному кущі можна побачити і абрикосові, і персикові, і лососеві відтінки, оскільки кожна квітка наділена своїм особливим кольором. На великому та міцному кущі темно-зелене листя ідеально підкреслює суміш зібраних фарб. Сорт не вразливий до чорної п'ятнистості та борошнистої роси, легко витримує заморозки та низькі температури.
85 грн
купити
Троянда плетиста Ілз Крон Суперіор (Ilse Krohn Superior)
Код товара: 80-932
Троянда плетиста Ілз Крон Суперіор (Ilse Krohn Superior) - чудовий ніжний сорт з повторним цвітінням. Ідеально підходить для всіх композицій та з легкістю може стати їх перлиною.
69 грн
купити