Троянда плетиста «Казанова»
Немає в наявності
110 грн
99 грн
в избранное
Тип: плетиста
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л .
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Казанова»

Рослина зачаровує своїми золотистими квіточками з рожевим відтінком і помірним ароматом. Досить масивні квітки - по 12-13см в діаметрі, неперевершеної махрової форми з великою кількістю тендітних пелюсток (до 38). Квіти не стійкі до поривів вітру і дощу, можуть обсипатися в спеку. Розу використовують як в ландшафтних композиціях при одиночній посадці, так і на зріз.

Термін цвітіння: цвітуть повторно, протягом усього літа помірними темпами.

Кущ: доросла рослина сильноросле, з прямими червоно-бурими пагонами, на яких де-не-де розміщені великі шипи крючковидної форми і значна кількість листків. Листки блискучі, гладкі на дотик, темно-зеленого кольору.

Квітки: великі кремово-жовті квіти в гоструватих бутонах, розміром 12-13см, досить махрові і ароматні.

Особливості сорту: рівень морозостійкості- середній, на зиму вимагає належного догляду і укриття, значно стійкий до хвороб.

Рекомендації по посадці: для цього прекрасно підійдуть добре освітлені сонячним ділянкам з родючим грунтом, помірною кількістю вологи і захищені від вітру.

Купити троянду можна у нас по телефону (097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02 або зробіть замовлення прямо на сайті.

Троянда плетиста Лібретто
Код товара: 80-320
Троянда плетиста Лібретто порадує Вас правильними двохколірними квітами. Квіти кремові з вишневими краями, вони гутомахрові, ароматні, зібрані по декілька шт на стеблі. Цвітіння спостерігаємо з кінця травня і до морозів.
Троянда плетиста Метанойя
Код товара: 01С-130
Троянда плетиста Метанойя має красивий рідкісний колір квітки, що нагадує персиковий.
Троянда плетиста Амадеус (Amadeus)
Код товара: 80-016
Одна з найпопулярніших серед плетистих рослин, виведена в 2003 році в Німеччині селекційним будинком Kordes. Amadeus - незвичайна червона троянда, що привертає до себе увагу пишним, хвилеподібним цвітінням і великими чашоподібними, приголомшливо червоними, махровими квітками.