Троянда плетиста Гіслен де Фелінгонд
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-108
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Гіслен де Фелінгонд - неймовірна  витка красуня, що була виведена ще у 1916 році і не втратила своєї актуальності і до нині.

Кущ сорту сягає 300- 320 см. Він розкидистий, майже без колючок.

Листки дрібні та шкірясті.

Квіти змінюють колір від помаранчево-жовтого до білого кольорів. Деякі квіти мають навіть відтінки рожевого. Вони махрові (можуть містити до 27-ми пелюсток). Одна квітка має діаметр 3-5 см. Квіти зібрані у пиші суцвіття до 30 штук у кожному!!

Гіслен де Фелінгонд порадує Вас пишним безперервним цвітінням, що супроводжується надзвичайним фруктовим ароматом.

Сорт достатньо стійкий до морозів, хвороб та жарких погодніх умов.

Використання: троянда Гіслен де Фелінгонд красиво виглядає на перголах та шпалері. Також чудово може служити живою огорожею.

Троянда плетиста Мейнтауер
Код товара: 20-028
Троянда плетиста Мейнтауер (Maintower) – сильний приємний аромат відрізняє цю леді від інших плетистих сортів. Уявіть, якщо Ви посадите її біля вікна або заплетете на альтанку, які аромати вируватимуть під час збору сім’ї за великим столом або просто за ранковою чашечкою кави.
65 грн
купити
Троянда плетиста Бьєвнью (ароматна)
Код товара: 80-395
Троянда плетиста Бьєвнью - сорт виведений у Франції, про що одразу видає його гучна назва. Французи майже завжди все створюють естетично прекрасне, особливо якщо це стосується троянд. Кущ ідеальної висоти для того щоб прикрасити арку, яка буде прикрашати вхід у ваш дім. Крім того Бьєнвью цвіте все літо постійно густими, великими та повними бутонів китицями.
Троянда плетиста Генрі Келсі
Код товара: 80-925
Троянда плетиста Генрі Келсі - прекрасна зимостійка плетистая троянда, яка цвіте на початок літа кистями яскраво-червоних напівмахрових квіток з яскравими золотими тичинками і пряним ароматом. У липні сорт відпочиває, а ранньою осінню слідує рясне повторне цвітіння.
85 грн
купити