Троянда плетиста Грус Ен Хальдерберг
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакований.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Прекрасна плетистая троянда вигідно підкреслить будь-яку огорожу або огорожу. Маючи німецьке коріння, вона всім своїм виглядом нагадує про стару, добру Європу. Квітки цієї троянди люблять теплий клімат настільки, що їх насиченому червоному кольору нічого не загрожує, адже з часом він не вигоряє на сонці як у більшості інших роз. Накращий період для цвітіння - осінь. Хоча і в інший час троянда не припиняє цвісти і радувати око.

 

Колір: червоний, малиновий

Кількість квіток на стеблі: 3-5

Розмір квітки: 9-10 см.

Висота: 250-300 см.

Аромат: легкий, ніжний, що не нав'язливий

Новинка
Троянда плетиста Пьєр де Ронсард
Код товара: 80-384
Троянда Пьєр де Ронсард - сильнорослий плетистий сорт, який має шарм старинних троянд. Пьєр де Ронсард з компактним кущем, який повільно наростає. Перше цвітіння дуже рясне, кущ повістю покритий квітами зверху до низу, а пізнє набагато менше, але бутони з'являються постійно. Чудово підходить для стіни або паркану, де гілки треба підв'язувати горизонтально.
Троянда плетиста Негреско
Код товара: 80-379
Троянда Негреско - виведена у Франції у 2006 році. Плетиста красуня, яка має квіти старомодної ностальгічної форми червого кольору та приємний яблучний аромат. Кущ високий з міцними пагонами та темно-зеленим листям, яке має високу стійкість до грибкових хвороб. Вирощують на перголі або арці на присадибних діляках.
85 грн
купити
Троянда плетиста Нью Даун
Код товара: 80-093
Нью Даун – давно відомий сорт з надзвичайно ніжними квітами.
65 грн
купити