Троянда плетиста Джон Девіс (John Davis)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Канадська паркова троянда Джон Девіс - одна з яскравих представниць благородної шипшини, від якої вона успадкувала безліч позитивних якостей, а також перейняла першокласні естетичні характеристики. Сорт належить до Canadian Hardy Roses - Cорту троянд, виведених спеціально для того, щоб вижити в умовах суворої канадської зими.

Канадська троянда Джон Девіс вирізняється великими (до 9-ти сантиметрів в діаметрі) квітками приємного яскраво-рожевого кольору. Використовується найчастіше для групових посадок, оскільки саме в групі цей квітучий кущик виглядає найбільш вишукано та розкішно.

Висота куща становить близько 250 см.

Квітки сорту Джон Девіс мають привабливу форму старовинних троянд. Іноді вони квартировані, але зазвичай розкриваються, і показують золотисті тичинки в центрі. На початку вони яскраво-рожеві, до кінця цвітіння світло-рожеві, з кремовим основою пелюсток. Квітки з'являються в кистях по 10-15 шт, цвіте постійно до самих морозів.

Цвітіння плетистої паркової троянди рясне, кілька разів за сезон, який триває з червня по місяць вересень. Довгі гілки дорослої рослини вимагають спеціально передбаченої опори біля фасаду будівель або ж ідеально підійдуть для прикрашання газону.

Троянда плетиста Оранж Даун
Код товара: 80-322
Троянда плетиста Оранж Даун (Orange Dawn) – неймовірна красуня, яку можна використати як яскравий акцент в саду, обплести арку або пустити на стіну. Особливістю є її яскраво-оранжеве забарвлення квітів, які довго тримаються на кущі.
Троянда плетиста Флорентина (Florentina)
Код товара: 80-003
Красу троянди Флорентина (W. Kordes 'Söhne 2011) неможливо не помітити. Насичені червоні махрові квіти з жовтими тичинками зачаровують. Цвітіння досить рясне. Завдяки прекрасним квіткам і здоровому глянцевому лист, ця троянда стане чудовою прикрасою для альтанок, павільйонів та озеленення стін будинку.
Троянда плетиста Шогун
Код товара: ТП-007
Троянда плетиста Шогун - новий сорт, що харакеризується високою стійкістю до хвороб та дощу.
85 грн
купити