Троянда плетиста Джон Девіс (John Davis)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Канадська паркова троянда Джон Девіс - одна з яскравих представниць благородної шипшини, від якої вона успадкувала безліч позитивних якостей, а також перейняла першокласні естетичні характеристики. Сорт належить до Canadian Hardy Roses - Cорту троянд, виведених спеціально для того, щоб вижити в умовах суворої канадської зими.

Канадська троянда Джон Девіс вирізняється великими (до 9-ти сантиметрів в діаметрі) квітками приємного яскраво-рожевого кольору. Використовується найчастіше для групових посадок, оскільки саме в групі цей квітучий кущик виглядає найбільш вишукано та розкішно.

Висота куща становить близько 250 см.

Квітки сорту Джон Девіс мають привабливу форму старовинних троянд. Іноді вони квартировані, але зазвичай розкриваються, і показують золотисті тичинки в центрі. На початку вони яскраво-рожеві, до кінця цвітіння світло-рожеві, з кремовим основою пелюсток. Квітки з'являються в кистях по 10-15 шт, цвіте постійно до самих морозів.

Цвітіння плетистої паркової троянди рясне, кілька разів за сезон, який триває з червня по місяць вересень. Довгі гілки дорослої рослини вимагають спеціально передбаченої опори біля фасаду будівель або ж ідеально підійдуть для прикрашання газону.

Троянда плетиста Ді Ді Бріджуотер
Код товара: ГМ53
Роза Ді Ді Бріджуотер - гордо несе ім'я відомої американської джазової співачки Ді Ді Бріджуотер, не просто так. Форма її неординарних пелюсток, нібито сама є неперевершеною джазовою імпровізацією.
Троянда плетиста Оранж Даун
Код товара: 80-322
Троянда плетиста Оранж Даун (Orange Dawn) – неймовірна красуня, яку можна використати як яскравий акцент в саду, обплести арку або пустити на стіну. Особливістю є її яскраво-оранжеве забарвлення квітів, які довго тримаються на кущі.
Троянда плетиста «Чаплінз Пінк»
Код товара: 30-011
Неймовірної краси троянда групи плетістиє з численними насиченими рожевими квіточками, пелюстки яких налічують 9-16 шт. з легким ароматом. Форма куща досить пишна, незважаючи на довжину пагонів (до 5 м). Може використовуватися для вертикального озеленення.