Троянда плетиста Ді Ді Бріджуотер
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ53
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакований.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Роза Ді Ді Бріджуотер - гордо несе ім'я відомої американської джазової співачки Ді Ді Бріджуотер, не просто так. Форма її неординарних пелюсток, нібито сама є неперевершеною джазовою імпровізацією. Насичений рожевий колір, виглядає так само зухвало і водночас елегантно, як неперевершені наряди вокалісток, а яскравий аромат з нотками анісу, міг послужити натхненням для створення безлічі музичних шедеврів.


Кількість квіток на стеблі: 3-5.

Колір рожевий

Аромат: сильний, з нотками анісу

Діаметр квітки: 9-11 см.

Висота куща: до 300 см.

Стійка до захворювань та морозів, швидкозростаюча.

 

Троянда плетиста Саммер Сонг
Код товара: 80-086
Троянда плетиста Саммер Сонг (Summer Song) – може стати чудовим доповненням до Вашої колекції та наповнити сад чи клумбу світлими незвичайними кольорами. Ви зможете формувати її на Ваш розсуд – висока чи маленька. Квіти мають приємний та сильний аромат, який не можливо не відчути.
99 грн
купити
Троянда плетиста Алоха Гаваї
Код товара: 80-318
Троянда Кордеса Алоха Гаваї вирізняється рожево-абрикосовими квітами, що мають приємний аромат. Квіти густомахрові, абрикосово-рожеві, інколи видимий червоний відтінок на краях пелюсток. Пелюстки злегка хвилясті, самі квіти пахучі, діаметром до 10 см. Вони зібрані по декілька штук на стеблі.
TOP-продаж
Троянда плетиста Еден Роуз
Код товара: 190-007
Троянда плетиста Еден Роуз – виведений в 2002 році, дуже красивий сорт, який гарно підходить для доповнення ландшафтного дизайну.