Троянда плетиста «Чаплінз Пінк»
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:30-011
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста «Чаплінз Пінк»

Неймовірної краси троянда групи плетістиє з численними насиченими рожевими квіточками, пелюстки яких налічують 9-16 шт. з легким ароматом. Форма куща досить пишна, незважаючи на довжину пагонів (до 5м). Може використовуватися для вертикального озеленення.

Термін цвітіння: цвіте один раз на рік - влітку (з середини червня по серпень), проте безупинно і досить рясно.

Кущ: досягає 5 м у висоту, має великі пагони, які забезпечують йому пишну форму. Також не слід забувати про опору для куща.

Квітки: напівмахрові насичено рожеві квітки відкритої форми, діаметром близько 6-7 см, зібрані в суцвіття. Кожна квітка налічує від 9 до 16 пелюсток, чималих за розміром. Характерний тонкий, майже не відчутний аромат.

Особливості сорту: стійкий до морозу, шкідників і хвороб - борошнистої роси і чорних плям. Гілки мають потребу в опорі і безпосередній підв'язки до неї. Рослина любить сонячні місця і належну кількість вологи.

Рекомендації по посадці: для цього слід вибрати досить сонячний і добре провітрюваних ділянку, не варто перебільшувати з вологою (не терпить зайвої заболоченности), це призведе до загнивання коренів.

Купити розу «Чаплінз Пінк» можна прямо у нас. Для цього зателефонуйте (097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02 або оформіть замовлення прямо на сайті

Троянда плетиста Айсберг
Код товара: 80-095
Троянда плетиста Айсберг – один із найпопулярніших сортів пелетистих троянд.
Троянда плетиста Сімпаті
Код товара: 20-025
Троянда плетиста Сімпаті (Sympathy) - багаторічний квітучий кущ, який порадує Вас своєю пишністю, приємним ароматом та махровим кольором. Ідеальний варіант, щоб прикрасити Вашу огорожу, арку або стіни будинків.
Троянда плетиста Віскі
Код товара: 20-027
Троянда плетиста Віскі (Whisky) – недоречним є порівняння самої рослини з напоєм в честь якого вона була названа, адже квітка сама ніжність і витонченість. Краще себе почуває в прохолодних умовах та має високу стійкість до дощу та підходить для зрізування.
65 грн
купити