Троянда плетиста Бріз Парфум (АРОМАТНА)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-315
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Бріз Парфум - неймовірно пахуча красуня, що порадує безперервним цвітінням.

А головне розміри! Бріз Парфум може сягати 4 м у висоту!

Квіти ніжно-рожеві 2-4 см в d, зібрані у пишні суцвіття.

Використання: неймовірні хмарини пахучих квітів парудують не тільки Вас, але й гостей Вашого саду. Вона займе достойне місце поблизу зони патіо, щоб Ви могли з неймовірними ароматами зустрічати захід сонця.

Троянда сорту Бріз Парфум стійка до дощової погоди, прекрасно зимує і не боїться хвороб.

Троянда плетиста Супер Дороті, в контейнері
Код товара: 80-085
Троянда плетиста Супер Дороті (Super Dorothy) – покращений варіант сорту «Dorothy Perkins» виведений Карлом Хетцель. Ви самі можете помітити, що квіти більш бліді, але більші та цвітуть достатньо довго, швидко відновлюючись після перецвітання. Головною відмінністю є саме бутони, тому що в кінці цвітіння їхні пелюсточки закручуються, що і надає їм цікавої форми і відрізняє від інших.
Троянда плетиста Грус Ен Хальдерберг
Код товара:
Прекрасна плетистая троянда вигідно підкреслить будь-яку огорожу або огорожу. Маючи німецьке коріння, вона всім своїм виглядом нагадує про стару, добрій Європі.
Троянда плетиста «Чаплінз Пінк»
Код товара: 30-011
Неймовірної краси троянда групи плетістиє з численними насиченими рожевими квіточками, пелюстки яких налічують 9-16 шт. з легким ароматом. Форма куща досить пишна, незважаючи на довжину пагонів (до 5 м). Може використовуватися для вертикального озеленення.