Троянда плетиста Боніка
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-404
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Плетиста троянда Боніка одна із самих успішних і поширених сортів троянд.  Цвіте пишно і дуже гарно.  Кущ розростається швидко і впевнено. Відрізняється рясним і повторним цвітінням. Є стійкою до хвороб.

Кількість квіток на стеблі: 5-15 шт. в суцвітті

Колір: блідо-рожевий, на кінцях кремовий

Діаметр квітки: 3-5 см

Висота куща: 100-200 см

TOP-продаж
Троянда напівплетиста Айконік
Код товара: 80-510
Троянда напівплетиста Айконік - незвичайна сучасна троянда з яскравими жовтими квітами. Квіти: яскраво-жовті з червоним центром, вони напівмахрові з чудовим ароматом, що полонить все довкола. Квіти здалека нагадують незвичайний гібіскус.
85 грн
купити
Троянда Жасміна
Код товара: 80-092
Троянда Жасміна – дуже красива роза, висотою 2-3 м, оригінатор Kordes. Ця троянда не висока, тому її відносять до плетистих «клайберів» (висока коливається від 1,5 м до 3м). Кущ великий і колючий. Щоб прикласти на зиму вітки потрібні неабиякі зусилля, але краса Жасмін вартує того!
Троянда плетиста Бьєвнью (ароматна)
Код товара: 80-395
Троянда плетиста Бьєвнью - сорт виведений у Франції, про що одразу видає його гучна назва. Французи майже завжди все створюють естетично прекрасне, особливо якщо це стосується троянд. Кущ ідеальної висоти для того щоб прикрасити арку, яка буде прикрашати вхід у ваш дім. Крім того Бьєнвью цвіте все літо постійно густими, великими та повними бутонів китицями.