Троянда плетиста Аліста Стелла Грей
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-945
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда плетиста Аліста Стелла Грей - це старовинна троянда, яка характеризується рясним і пишним цвітінням протягом усього сезону, а також відрізняється сильною енергією росту куща, до того ж сорт безколючковий.

Розміри: великий кущ, міцний, від 3 м до 5 м у висоту та до 3 м у ширину. 

Квіти: золотисто-жовтого кольору, що змінюється до кремового при повному розпусканні, з оранжевим центром, махрові, по 30 - 40 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 5 - 7 см.

Цвітіння: безперервне напротязі всього сезону.

Аромат: середній, нагадує аромат запашного чаю.

Особливості: рекомендовано проводити санітарну обрізку та обробку від хвороб. Сорт морозостійкий.

Троянда плетиста Перпл Старлайнер (Purple Skyliner)
Код товара: 80-018
Дивовижний колір, здорове листя. Відмінна гнучкість. Рясне і тривале цвітіння. Це все про чудову троянду, яка вражає кожного своїм лілово-фіолетовим забарвленням - про троянду Перпл Старлайнер (Purple Skyliner)!
Троянда плетиста Генрі Келсі
Код товара: 80-925
Троянда плетиста Генрі Келсі - прекрасна зимостійка плетистая троянда, яка цвіте на початок літа кистями яскраво-червоних напівмахрових квіток з яскравими золотими тичинками і пряним ароматом. У липні сорт відпочиває, а ранньою осінню слідує рясне повторне цвітіння.
85 грн
купити
Троянда плетиста Пале Рояль
Код товара: 80-109
Неймовірно ніжна трепетна красуня троянда Пале Рояль не залишить байдужим жодного романтика. Вона зачарує з першого погляду своїми густомахровими перлиново-білими квітами. Троянда Пале Рояль належить до сильнорослих витких сортів та може досягати 350 см у висоту. При чому ширина сягатиме 150-170 см.