Троянда плетиста Флорентина (Florentina)
есть в наличии
75 грн
в избранное купити
Тип:плетиста
Артикул:80-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Красу троянди Флорентина (W. Kordes 'Söhne 2011) неможливо не помітити. Насичені червоні махрові квіти з жовтими тичинками зачаровують. Цвітіння досить рясне. Завдяки прекрасним квіткам і здоровому глянцевому лист, ця троянда стане чудовою прикрасою для альтанок, павільйонів та озеленення стін будинку.

Кущ рослини - високий і стрункий, сильнорослий, компактний. Зазвичай висота куща становить близько 195-205 см, буває і більше, але рідко, а ширина, як правило, не більше 95-100 см.

Листя на пагонах дуже великі і досить-таки щільні, глянцеві, пофарбовані красивим темно-зеленим кольором.

Злегка подовжений бутон має розетковидну форму, його діаметр становить близько 8-9 см.

В одній квітці налічується близько 25-43 густомахрових пелюсток, насичених яскраво-червоним кольором. Пелюстки в квітці розташовані так, що він ділиться візуально на кілька частин (зазвичай чотири частини). Квітки поодинокі.

Аромат легкий, дуже приємний, з переважанням смачних фруктових ноток.

Це дуже здоровий і витривалий сорт. Стійкість до захворювань і несприятливої ​​погоди висока. Цвіте приливами упродовж усього сезону.

Квітка приверне увагу абсолютно будь-кого завдяки своїй надзвичайній красі і своєрідній формі.

Троянда плетиста Мон Блан
Код товара: СТ49
Троянда плетиста Мон Блан - плетиста троянда з ароматними білосніжними квітками значного розміру.
Троянда плетиста Пьорпл Сплеш
Код товара: 80-405
Троянда Пьорпл Сплеш - плетиста красуня, яка точно стане перлиною вашої колекції. Квіти з'являються у великих суцвіттях по 10-15 штук, аромат ледь помітний з нотками яблука. Дуже швидко заплітає перголу чи арку, уже в перший рік починає цвісти.
65 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста Розанна
Код товара: 80-406
Троянда Розанна - сорт з великими та красивими квітами, які мають форму чайно-гібридних. Розанна морозостійка, має легкий аромат та повторно цвіте. Цей витончений та красивий колір прикрасить будь-який сад.
65 грн
купити