Троянда плетиста Флорентина (Florentina)
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:80-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Красу троянди Флорентина (W. Kordes 'Söhne 2011) неможливо не помітити. Насичені червоні махрові квіти з жовтими тичинками зачаровують. Цвітіння досить рясне. Завдяки прекрасним квіткам і здоровому глянцевому лист, ця троянда стане чудовою прикрасою для альтанок, павільйонів та озеленення стін будинку.

Кущ рослини - високий і стрункий, сильнорослий, компактний. Зазвичай висота куща становить близько 195-205 см, буває і більше, але рідко, а ширина, як правило, не більше 95-100 см.

Листя на пагонах дуже великі і досить-таки щільні, глянцеві, пофарбовані красивим темно-зеленим кольором.

Злегка подовжений бутон має розетковидну форму, його діаметр становить близько 8-9 см.

В одній квітці налічується близько 25-43 густомахрових пелюсток, насичених яскраво-червоним кольором. Пелюстки в квітці розташовані так, що він ділиться візуально на кілька частин (зазвичай чотири частини). Квітки поодинокі.

Аромат легкий, дуже приємний, з переважанням смачних фруктових ноток.

Це дуже здоровий і витривалий сорт. Стійкість до захворювань і несприятливої ​​погоди висока. Цвіте приливами упродовж усього сезону.

Квітка приверне увагу абсолютно будь-кого завдяки своїй надзвичайній красі і своєрідній формі.

TOP-продаж
Троянда плетиста Чіппендейл
Код товара: 80-702
Кущова троянда Чіппендейл - прекрасна і ніжна, з махровими, запашними лепестками і привабливим ароматом. Ця троянда стане чудовою прикрасою для вашої огорожі завдяки своєму рясному цвітінню.
120 грн
купити
Новинка
Троянда плетиста "Кісс мі Кейт"
Код товара: 140-29
Має інтенсивний лимонний аромат
Троянда плетиста Сімпаті
Код товара: 20-025
Троянда плетиста Сімпаті (Sympathy) - багаторічний квітучий кущ, який порадує Вас своєю пишністю, приємним ароматом та махровим кольором. Ідеальний варіант, щоб прикрасити Вашу огорожу, арку або стіни будинків.