Троянда Пасадобль
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-063
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Пасадобль (Paso Doble) флорібунда коралового кольору квіток з темно-зеленим листям. Бутони мають немахрову форму з білою серединкою та хвилястими пелюсточками. Найгарнішою троянда виглядає в період цвітіння через велику кількість квіток на кущі.

Розміри: висота 50-100 см , ширина 50 см

Квіти: червоного з оранжевим кольору, по 5-10 шт. в суцвітті, діаметром 5-9 см

Цвітіння: повторне

Аромат: слабкий

Особливості: висока стійкість до борошнистої роси, чорної плямистості та морозів, низька стійкість до дощу.

Троянда Пасадобль
Код товара: 80-063
Троянда Пасадобль (Paso Doble) – флорібунда коралового кольору квіток з темно-зеленим листям. Бутони мають немахрову форму з білою серединкою та хвилястими пелюсточками. Найгарнішою троянда виглядає в період цвітіння через велику кількість квіток на кущі.
85 грн
купити
Троянда Аллісар
Код товара: 80-065
Троянда Аліссар (Alissar Princess of Phoenicia) – дивовижна красуня, квіточки якої нагадують метеликів, по мірі розпускання квіти змінюють свій колір, на одному кущі можна побачити багато різнокольорових хвилястих бутонів. В поєднані з темно-зеленим листям виходить неймовірна картина.
85 грн
купити
Троянда Анжела
Код товара: 80-064
Троянда Анжела (Angela) – флорібунда Кордеса, яка має дивовижні квіточки в формі чашечок, які ніколи не розкриваються повністю і тому чітко можна побачити перехід від молочного до ніжно-рожевого кольору на пелюсточках бутонів.
85 грн
купити