Троянда паркова Розаріум Ротерзейн, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:паркова
Артикул:80-318
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда паркова Розаріум Ротерзейн – красива троянда, яку часто використовують в ландшафтному дизайні. Цей сорт відкритий у 1977 році. Більшу популярність сорт почав набувати з 2000 року, так як мода на вінтажну красу почала повертатись.

Кущ пишний, висота коливається від 2 м до 2, 5 м.

Листочки темно-зеленого кольору з примітивним глянцевим блиском.

Квіти великі та ошатні, розміром від 10 см до 13 см. Вони зібрані у невеликі суцвіття. Розовий колір пишних квіток з хвилястими пелюстка троянди створює неперевершений вигляд. Цвітіння починається з червня і триває до перших заморозків. Має середньовиражений тоненький аромат.

Особливості посадки: при посадці рослини потрібно врахувати освітленість ділянки, де буде рости троянда. Також потрібно звернути на дренаж та родючість грунту, так як троянди приживаються на неважких та середньоглинистих грунтах з помірним вмістом гумусу.

Догляд: найдоречніший догляд потребує троянда в перші 2 роки. При посадці потрібно можна підживити органічними та мінеральними речовинами.

Троянда паркова не потребує регулярної підрізки, так як ми просто підрізаючи пагони формуємо кущ. Поливати рослину достатньо один раз в 2 тижні.

Троянда Емільєн Гійо (шраб)
Код товара: 80-609
Троянда Емільєн Гійо — шраб, який володіє всіма найращими рисами троянди. Квіти цього сорту рясно та довго цвітуть, а кущ стійкий до хвороб та негативних впливів погоди. Сорт присвячений одному із спадкоємців династії Гійо.
85 грн
купити
Троянда кущова Дені Хан
Код товара: 80-105
Троянда Дені Хан - ароматна красуня французького походження, що відрізняється густомахровими абрикосовими квітами. Кущ сягає у висоту на 150 см.
85 грн
купити
Новинка
Троянда паркова Уелл Біінг (Well Being)
Код товара: 80-030
Цей елегантний шраб -Роза Уелл Біінг - одна з найбільш ароматних троянд, виведених в останні роки. Верхня нота аромату цитрусова, пізніше можна вловити лікерні і гвоздичні відтінки.