Троянда паркова Розаріум Ротерзейн, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:паркова
Артикул:80-318
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда паркова Розаріум Ротерзейн – красива троянда, яку часто використовують в ландшафтному дизайні. Цей сорт відкритий у 1977 році. Більшу популярність сорт почав набувати з 2000 року, так як мода на вінтажну красу почала повертатись.

Кущ пишний, висота коливається від 2 м до 2, 5 м.

Листочки темно-зеленого кольору з примітивним глянцевим блиском.

Квіти великі та ошатні, розміром від 10 см до 13 см. Вони зібрані у невеликі суцвіття. Розовий колір пишних квіток з хвилястими пелюстка троянди створює неперевершений вигляд. Цвітіння починається з червня і триває до перших заморозків. Має середньовиражений тоненький аромат.

Особливості посадки: при посадці рослини потрібно врахувати освітленість ділянки, де буде рости троянда. Також потрібно звернути на дренаж та родючість грунту, так як троянди приживаються на неважких та середньоглинистих грунтах з помірним вмістом гумусу.

Догляд: найдоречніший догляд потребує троянда в перші 2 роки. При посадці потрібно можна підживити органічними та мінеральними речовинами.

Троянда паркова не потребує регулярної підрізки, так як ми просто підрізаючи пагони формуємо кущ. Поливати рослину достатньо один раз в 2 тижні.

Троянда кущова Ян Артюс Бертран
Код товара: 80-920
Троянда кущова Ян Артюс Бертран - досить новий сорт виведений французьким селекціонером у 2007 році. Отримала безліч відзнак завдяки своїм характеристикам та особливостям, однією з яких є нагорода "Найкраща сучасна кущова троянда" на конкурсі троянд в США 2009-2010 рр.
85 грн
купити
Троянда Мадам де Сталь
Код товара: 80-222
Троянда Мадам де Сталь (Mme de Stael) – витончений шраб з шикарними малиново-рожевими квітами з набитою серединкою та неповторним ароматом. Темно-зелені листочки ще більше підкреслюють неймовірний колір пелюсток. Названа на честь знаменитої письменниці де Сталь, яка була донькою державного чиновника.
85 грн
купити
Троянда Грізеліс (Griselis) (шраб)
Код товара: БА22
Троянда Грізеліс (Griselis) (шраб) - сіра, середнього розміру, аромат середньої сили, цвітіння повторне.
85 грн
купити