Троянда паркова Ред Еден Роуз
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:паркова
Артикул:190-011
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда паркова Ред Еден Роуз – даний сорт виведений в 2002 році методом схрещення таких сортів як seedling of Cappa Magna ® × Ulmer Münster.

Оригінатором цієї троянди являється Alain Meilland (France).

Кущ сильнорослий, у висоту сягає від 125 до 160 см , густозелений та широкий.

Листочки середнього розміру, з мало вираженою глянцевістю, зеленого кольору.

Квіти зібрані у групи по 3-5 штук в одній групі. Квітки великі (близько 11 см в діаметрі), темно-червоного кольору, пелюстки махрові на дотик. Мають помірно відчутний фруктовий запах. Квітки радують око під час періоду цвітіння до 2-х тижнів. Цвітіння починається з місяця червня і до перших заморозків.

Бутони Ред Еден Роуз середнього розміру, мають переважно овальну форму.

Особливості посадки: перш ніж проводити посадку троянди потрібно врахувати родючість грунту та наявності у ньому дренажу. Кущ буде себе добре почувати в повітрянопроникному та такому грунті, який добре поглинає воду та пропускає її до коріння рослини.

Рекомендовано садити троянду в весняний або осінній період року.

Догляд: рослина почуває себе добре й на сонячній стороні, тому їй не шкодить пекуче сонце. При регулярному поливі, кущ троянд почуває себе благополучно, тому і рясно зацвітає.

Витримує холод до -25 ° C. Сорт також характеризується високою стійкістю до хворіб та грибкових інфекцій, тому більшість садоводів не обробляє рослину хімікатами. Це є важливою перевагою між іншими сортами троянд.

Новинка
Троянда паркова Уелл Біінг (Well Being)
Код товара: 80-030
Цей елегантний шраб -Роза Уелл Біінг - одна з найбільш ароматних троянд, виведених в останні роки. Верхня нота аромату цитрусова, пізніше можна вловити лікерні і гвоздичні відтінки.
Троянда Нотр Дам дю Розер
Код товара: 80-513
Троянда Нотр Дам дю Розер зачарує своїм ароматом з першої секунди знайомства. Аромат поєднує в собі нотки соковитого цитрусу та гвоздики. Квіти: незвичайні, поєднують в собі декілька відтінків рожевого, помаранчевого та лососевого. Вони густомахрові та створені у старовинному стилі. Зазвичай зібрані по 5-10 шт в пишні суцвіття.
Троянда кущова Дені Хан
Код товара: 80-105
Троянда Дені Хан - ароматна красуня французького походження, що відрізняється густомахровими абрикосовими квітами. Кущ сягає у висоту на 150 см.