Троянда паркова Ред Еден Роуз
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:паркова
Артикул:80-375
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда паркова Ред Еден Роуз – даний сорт виведений в 2002 році методом схрещення таких сортів як seedling of Cappa Magna ® × Ulmer Münster.

Оригінатором цієї троянди являється Alain Meilland (France).

Кущ сильнорослий, у висоту сягає від 125 до 160 см , густозелений та широкий.

Листочки середнього розміру, з мало вираженою глянцевістю, зеленого кольору.

Квіти зібрані у групи по 3-5 штук в одній групі. Квітки великі (близько 11 см в діаметрі), темно-червоного кольору, пелюстки махрові на дотик. Мають помірно відчутний фруктовий запах. Квітки радують око під час періоду цвітіння до 2-х тижнів. Цвітіння починається з місяця червня і до перших заморозків.

Бутони Ред Еден Роуз середнього розміру, мають переважно овальну форму.

Особливості посадки: перш ніж проводити посадку троянди потрібно врахувати родючість грунту та наявності у ньому дренажу. Кущ буде себе добре почувати в повітрянопроникному та такому грунті, який добре поглинає воду та пропускає її до коріння рослини.

Рекомендовано садити троянду в весняний або осінній період року.

Догляд: рослина почуває себе добре й на сонячній стороні, тому їй не шкодить пекуче сонце. При регулярному поливі, кущ троянд почуває себе благополучно, тому і рясно зацвітає.

Витримує холод до -25 ° C. Сорт також характеризується високою стійкістю до хворіб та грибкових інфекцій, тому більшість садоводів не обробляє рослину хімікатами. Це є важливою перевагою між іншими сортами троянд.

Троянда паркова Декор Арлекін
Код товара: 80-089
Троянда паркова Декор Арлекін – цвіте довгий і тривалий час великими махровими квітками. При цвітінні пелюстки набувають оранжево-рожевого кольору та хвилястої форми. В залежності від регіону колір буває більш рожевим або більш оранжевим
120 грн
купити
Троянда паркова Агнес
Код товара: 80-340
Троянда Агнес - одна із вдалих спроб вивести жовту ругозу (один з класів сучасних садових сортів троянд). На основі цього сорту виведено багато нових, але тільки Агнес має ряд переваг: дивовижний фруктовий аромат, цікавий колір та дивовижна зимостійкість.
Троянда Версайні (шраб)
Код товара: 80-342
Троянда Версайні - ніжного абрикосового відтінку на краях пелюсток та насиченого оранжевого всередині не залишиться не поміченою ніколи. Додаткової переваги сорту надає аромат цитрусових та ванілі. В замку, на честь якого був названий сорт, кожного року збираються поціновувачі краси та квітів.