Троянда на штамбі Ребел
есть в наличии
420 грн
в избранное купити
Тип:штамбові
Артикул:ШТ-009
Латинское название:
Размер:100-120 см
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Ребел -  вишуканий сорт з яскравим насиченим кольором та великими махровими квітами. 

Розміри: висота штамбу 100-120 см, сам кущ в діаметрі сягає не більше 70 см.

Квіти: класичної бокаловидної форми, пелюстки красиво укладені і злегка загинаються по краях, що робить її ледь махровою. Пелюстки не вразливі до дощу. Цвітіння повторноквітуче з раннього літа до пізньої осені.

Аромат: слабкий, ледь помітний.

Особливості: сорт стійкий до хвороб та низької температури. 


Троянда на штамбі Соренто
Код товара: ШТ-008
Троянда Соренто - сорт виведений у Німеччині в 2005 році та має чимало винагород. Ця яскрава красуня стане прикрасою Вашого дому. Цінується за рясне цвітіння, яке продовжується ціле літо і аж до морозів. За "Соренто" легко доглядати і вирощувати.
Троянда на штамбі Ред Леонардо да Вінчі
Код товара: ШТ-007
Троянда Ред Леонардо да Вінчі - вишукана красуня пурпурно-червоного кольору, форма квітки якої нагадає піон. Сорт має великі шароподібні бутони, в яких до дуже багато пелюсток, які легко переносять всі негаразди погоди. Кущ швидко росте, легко переносить зиму і не хворіє.
Троянда на штамбі Вільям Шекспір
Код товара: ШТ-013
Троянда Вільям Шекспір - один із сортів, який дійсно виділяється своєю неймовірною красою серед інших. Саме її видно здалеку і увагу зверне кожний. Обов'язково має бути в саду спражнього поціновувача та колекціонера. На заздрість усім придбайте троянду на штамбі сорту "Вільям Шекспір".