Троянда мускусна Ватерлоу, в контейнері
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:мускусні
Артикул:80-111
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда мускусна Ватерлоу (Waterloo) – стійкий сорт, який використовують навіть як невисоку плетисту. Квіточки хоч і маленькі, але їх так багато, що вони вкривають весь кущ. Ідеально підходить для бордерів та огорож.

Форма: прямостоячий кущ.

Розміри: висота 100-125 см, а ширина 100 см.

Квіти: чисто білого кольору, 5-10 шт. на стеблі, діаметром 2-3 см.

Цвітіння: повторне.              

Ароматслабкий.

Особливості: висока стійкість до борошнистої роси та чорної п’ятнистості, потрібно зрізати відцвівши суцвіття для стимулювання появи нових пагонів.

Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
Код товара: 80-012
Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.
85 грн
купити
Троянда мускусна Корнелія в контейнері
Код товара: 80-603
Троянда Корнелія - розкішний мускусний гібрид, що здалеку за формою нагадує квітучий фонтан. Можна формувати як плетисту троянду, пустивши пагони на опору. Сорт має світову нагороду: "Класичний шраб" багатьох конкурсів 1998-2014 років.
Новинка
Троянда Саллі Холмс в контейнері
Код товара: 80-503
Троянда мускусна Саллі Холмс відрізняється великими кремовими суцвіттями квітів. Виведенена була ще у 1976 році. За цей час удостоєна десятків світових нагород, адже вона просто прекрасна! Квіти прості, медово-білі з золотими тичинками. Діаметр однієї квітки 7-9 см. Вони збираються у величезні суцвіття, що нагадують повітряні масивні хмари квітів.
85 грн
купити