Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
Немає в наявності
76 грн
в избранное
Тип:мускусна
Артикул:80-012
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.

Кущ високий, сильний, може використовуватися як плетистая троянда. Маса білосніжних квіток з золотими тичинками зібрана в кисті, розташовані по всій довжині пагона. Кущ густо вкритий листям, у тому числі біля основи. Листя загострені, спочатку світло-зелені, потім чисто-зелені, матові.

Бутони в довгих конічних кистях підняті високо над кущем, що росте з однієї точки.

Квітки напівмахрові, чисто-білі, розкриваються до плоских, з пучком жовтих тичинок в центрі.

Троянда неймовірно велика і досягає 2-2.5 м. Цвіте шапками білосніжних квіток і є найпопулярнішою білою трояндою в Бельгії.

Квітки запашні, з дуже слабким, але приємним ароматом мускусу. Приваблюють комах.

Сорт характеризується дуже хорошою стійкістю до захворювань і морозостійкістю.

Гірлянд д'Амур має багато нагород, крім того, її можна також вирощувати як плетисту троянду. Прекрасно виглядає на арці.

Троянда флорібунда Очі ді Фата (Occhi di Fata), в контейнері
Код товара: 80-021
Напівмахрова троянда Очі ді Фата - це надзвичайна "мереживна" троянда, яка порадує вас великою кількістю квітучих букетів, мінливими відтінками пелюсток і м'яким ароматом!
65 грн
купити
Новинка
Троянда Саллі Холмс
Код товара: 80-503
Троянда мускусна Саллі Холмс відрізняється великими кремовими суцвіттями квітів. Виведенена була ще у 1976 році. За цей час удостоєна десятків світових нагород, адже вона просто прекрасна! Квіти прості, медово-білі з золотими тичинками. Діаметр однієї квітки 7-9 см. Вони збираються у величезні суцвіття, що нагадують повітряні масивні хмари квітів.
Новинка
Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
Код товара: 80-012
Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.