Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:мускусна
Артикул:80-012
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.

Кущ високий, сильний, може використовуватися як плетистая троянда. Маса білосніжних квіток з золотими тичинками зібрана в кисті, розташовані по всій довжині пагона. Кущ густо вкритий листям, у тому числі біля основи. Листя загострені, спочатку світло-зелені, потім чисто-зелені, матові.

Бутони в довгих конічних кистях підняті високо над кущем, що росте з однієї точки.

Квітки напівмахрові, чисто-білі, розкриваються до плоских, з пучком жовтих тичинок в центрі.

Троянда неймовірно велика і досягає 2-2.5 м. Цвіте шапками білосніжних квіток і є найпопулярнішою білою трояндою в Бельгії.

Квітки запашні, з дуже слабким, але приємним ароматом мускусу. Приваблюють комах.

Сорт характеризується дуже хорошою стійкістю до захворювань і морозостійкістю.

Гірлянд д'Амур має багато нагород, крім того, її можна також вирощувати як плетисту троянду. Прекрасно виглядає на арці.

Троянда мускусна Ватерлоу, в контейнері
Код товара: 80-111
Троянда мускусна Ватерлоу (Waterloo) – стійкий сорт, який використовують навіть як невисоку плетисту. Квіточки хоч і маленькі, але їх так багато, що вони вкривають весь кущ. Ідеально підходить для бордерів та огорож.
Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
Код товара: 80-012
Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.
85 грн
купити
Троянда мускусна Корнелія в контейнері
Код товара: 80-603
Троянда Корнелія - розкішний мускусний гібрид, що здалеку за формою нагадує квітучий фонтан. Можна формувати як плетисту троянду, пустивши пагони на опору. Сорт має світову нагороду: "Класичний шраб" багатьох конкурсів 1998-2014 років.