Троянда мускусна Букет Парфе (Bouquet Parfait)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:мускусна
Артикул:80-027
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда мускусна Букет Парфе - шраб безперервного цвітіння, акуратної прямостоячої форми, густо вкритий кремовими невеликими квітками.

Кущ густий, висотою 125-150 см, вертикальний, швидко наростає.

Рослина: сильноросла, з прямостоячими пагонами, висота рослини 120 - 150 см, ширина 130 х 130 см, лист середній, темно-зелений, глянсовий, рослина практично не має шипів.

Густомахрові кремові квітки з ніжно-рожевим диханням з'являються у великих сферичних кистях на міцних квітконосах.

Бутони рожеві, квітки розпускаються ніжного фарфоро-рожевого кольору але поступово вигорають до білих.

Квітки з'являються з пухких круглих бутонів і нагадують піони, тільки набагато дрібніше, близько 5 см в діаметрі. Забарвлення мінливе.

Цвітіння: рясне, повторне, квітки зібрані у великі суцвіття, на одному квітконосі в період масового цвітіння налічується 8 - 15 квіток одночасно.

Дуже сильний і морозостійкий сорт. Стійкість до захворювань висока.

Завдяки легкому аромату мускусу ця троянда хороша в зрізку. Забарвлення квіток гармоніює з багатьма іншими квітами для зрізання.

Новинка
Троянда мускусна Гірлянд д'Амур (Guirlande d'Amour)
Код товара: 80-012
Цю велику білу троянду Гірлянд д'Амур часто вирощують як плетистую, яка належить до рясного сорту, особливо популярна завдяки типовому для Рамблера росту з гнучкими спадаючими пагонами.
Троянда мускусна Букет Парфе (Bouquet Parfait)
Код товара: 80-027
Троянда мускусна Букет Парфе - шраб безперервного цвітіння, акуратної прямостоячої форми, густо вкритий кремовими невеликими квітками.
Троянда мускусна Ватерлоу, в контейнері
Код товара: 80-111
Троянда мускусна Ватерлоу (Waterloo) – стійкий сорт, який використовують навіть як невисоку плетисту. Квіточки хоч і маленькі, але їх так багато, що вони вкривають весь кущ. Ідеально підходить для бордерів та огорож.