Троянда мініатюрна Мімі Еден
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:бордюрна
Артикул:80-305
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда мініатюрна Мімі Еден належить до так званих троянд "спрей". Це така собі мініатюрна версія давно відомого сорту "Еден Роуз".

Ніжні рожево-кремові піоновидні бутони нікого не залишать байдужими. Кожна дівчина буде в захваті від чарівного букетика з "Мімі Еден".

Квіти збираються у пишні суцвіття по 6-10 шт.  у кожному. Сама квітка густомахрова і може налічувати в собі до 40-ка пелюсток!

Цвіте красуня "Мімі" починаючи з літа і до самих морозів.

Кущ достатньо розлогий, проте не високий (близько 80 см у висоту).

Використання. Троянда орту Мімі Еден найкраще підходить для зрізки, оформлення бордюрів, а також чарівно виглядає у контейнерній посадці.

Троянда бордюрна Даймонд Айз
Код товара: 80-509
Контрасне поєднання спокусливого темно-фіолетового та білої серединки робить сорт Даймонд Айз неперевершеним. Ця мініатюрна красуня здатна затьмарити всіх конкуренток у розарії. Квіти: мають 3 см в діаметрі, зібрані у суцвіття по 3 шт. Колір основний - темно фіолетовий, серединка біла. Такі собі "оченята".
Троянда Ред Сенсейшн, в контейнері
Код товара: 80-307
Троянда сорту Ред Сенсейшн відрізняється насиченими оксамитовими квітами елегантної форми. Пелюстки злегка вигнуті, і складається враження, що вони відкривають бокал квітки, що робить її оригінальною.
Троянда мініатюрна Мімі Еден
Код товара: 80-305
Троянда мініатюрна Мімі Еден належить до так званих троянд "спрей". Це така собі мініатюрна версія давно відомого сорту "Еден Роуз".