Троянда мініатюрна Лавендер Джевел
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-306
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда мініатюрна Лавендер Джевіл - одна з найгарніших троянд у своїй кольоровій гаммі. Вона просто створена для Вашого саду, адже цвіте безперервно протягом уcього сезону.

Квіти на початку цвітіння мають чашевидну форму, а при розпусканні перетворюються на мініатюрні. Колір лавандового-рожевий, тому чудово поєднується зі світлими неяскравими ніжними сортами. Зазвичай вони зібрані по 3 і більше шт. у уцвіттях, зрідка поодинокі, 3-5 см у d.

Кущ у Лавандер Джевіл компактний, висотою до 50 см.

Сорт відрізняється високою стійкістю до борошнистої роси і чорної п'ятнистості.

Троянда бордюрна Оранж Морсдаг
Код товара: 80-079
Троянда бордюрна Оранж Морсдаг (Orange Morsdag) – популярний та щедрий на цвітіння сорт з оригінальними кулевидними бутонами, серединка яких не відкривається погляду до кінця. Через свої невеликі розміри можна висаджувати майже всюди, головне придумати «гратиме» вона головну чи другорядну роль.
Троянда мініатюрна Мімі Еден
Код товара: 80-305
Троянда мініатюрна Мімі Еден належить до так званих троянд "спрей". Це така собі мініатюрна версія давно відомого сорту "Еден Роуз".
Комплект "Казкові бордюри"
Код товара: 80-1005
Комплект "Казкові бордюри" - це вигідна пропозиція, яка допоможе створити ідеальний бордюр за приємною ціною. Придбай 5 штук троянд сорту "Голден Бордер" - зеконом до 50 грн!!!