Троянда мініатюрна Лавендер Джевел
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-306
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда мініатюрна Лавендер Джевіл - одна з найгарніших троянд у своїй кольоровій гаммі. Вона просто створена для Вашого саду, адже цвіте безперервно протягом уcього сезону.

Квіти на початку цвітіння мають чашевидну форму, а при розпусканні перетворюються на мініатюрні. Колір лавандового-рожевий, тому чудово поєднується зі світлими неяскравими ніжними сортами. Зазвичай вони зібрані по 3 і більше шт. у уцвіттях, зрідка поодинокі, 3-5 см у d.

Кущ у Лавандер Джевіл компактний, висотою до 50 см.

Сорт відрізняється високою стійкістю до борошнистої роси і чорної п'ятнистості.

Троянда бордюрна Алегрія
Код товара: 80-312
Троянда Алегрія – сорт бордюрної троянди, який відрізняється своїм яскравим забарвленням. Її не можливо не помітити здалеку. Якщо Ви хочете створити акцент чи мати щось особливе в своєму дворі, тоді ця троянда саме для Вас!
Троянда Бордюр Камайо (Bordure Camaieu)
Код товара: 130-117
Чому саме вона: мініатюрна, хамелеон, рясне цвітіння Розміри куща: Висота 50-60 см, ширина 50 см Цвітіння: повторне, рясне Аромат: легкий
Троянда бордюрна Хайді Клум
Код товара: 80-606
Троянда бордюрна Хайді Клум — міні троянда з густими, махровими, фіолетовими квітами, які крім привабливого вигляду мають насичений та п'янкий аромат. З її допомогою можна прикрисити доріжки або клумбу.