Троянда мініатюрна Бебі Романтика (Baby Romantica)
Немає в наявності
76 грн
в избранное
Тип:мініатюрна
Артикул:80-036
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Бебі Романтика підкорює своїм кольором і формою квітки. У груповій посадці в саду стане прекрасним вибором для заповнення простору переднього плану!

Кущ має компактну форму і щільні кисті з квітками. Висота - до 30-50 см, слабо переносить дощ і всілякі хвороби троянд. Листя темно-зелене.

Мініатюрна трояндочка Бебі Романтика має оранжево-жовті піоновидні за формою квіти в спрей суцвіттях по 3-5 штук. Не дуже великі (3-5 см) кулясті квітки набиті рожевими пелюстками (30-40), мають жовту серединку і абрикосові відтінки. Колір в залежності від погоди може змінюватися.

Квіточки досягають максимум 9 см. в діаметрі, і містять до 70-90 пелюсток, що надає їм вишукану махровість. Трояндочки збираються в кисті по 1-5 шт.

Цвіте протягом усього сезону. Стійкість до захворювань середня. Аромат слабкий.

Особливості: сорт витримує температуру до -23 градусів.

Троянда бордюрна Ред Мікадо
Код товара: 80-313
Троянда Ред Мікадо (Red Mikado) – мініатюрна роза німецької селекції, яка цвіте не однократно за сезон. Не вибаглива, чудово розвивається у відкритому грунті.
Троянда мініатюрна Мімі Еден
Код товара: 80-305
Троянда мініатюрна Мімі Еден належить до так званих троянд "спрей". Це така собі мініатюрна версія давно відомого сорту "Еден Роуз".
Троянда мініатюрна Лавендер Джевел
Код товара: 80-306
Троянда мініатюрна Лавендер Джевіл - одна з найгарніших троянд у своїй кольоровій гаммі. Вона просто створена для Вашого саду, адже цвіте безперервно протягом уcього сезону.