Троянда мініатюрна Бебі Романтика (Baby Romantica)
Немає в наявності
76 грн
в избранное
Тип:мініатюрна
Артикул:80-036
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Бебі Романтика підкорює своїм кольором і формою квітки. У груповій посадці в саду стане прекрасним вибором для заповнення простору переднього плану!

Кущ має компактну форму і щільні кисті з квітками. Висота - до 30-50 см, слабо переносить дощ і всілякі хвороби троянд. Листя темно-зелене.

Мініатюрна трояндочка Бебі Романтика має оранжево-жовті піоновидні за формою квіти в спрей суцвіттях по 3-5 штук. Не дуже великі (3-5 см) кулясті квітки набиті рожевими пелюстками (30-40), мають жовту серединку і абрикосові відтінки. Колір в залежності від погоди може змінюватися.

Квіточки досягають максимум 9 см. в діаметрі, і містять до 70-90 пелюсток, що надає їм вишукану махровість. Трояндочки збираються в кисті по 1-5 шт.

Цвіте протягом усього сезону. Стійкість до захворювань середня. Аромат слабкий.

Особливості: сорт витримує температуру до -23 градусів.

Троянда Ред Сенсейшн, в контейнері
Код товара: 80-307
Троянда сорту Ред Сенсейшн відрізняється насиченими оксамитовими квітами елегантної форми. Пелюстки злегка вигнуті, і складається враження, що вони відкривають бокал квітки, що робить її оригінальною.
65 грн
купити
Новинка
Троянда мініатюрна Бебі Романтика (Baby Romantica)
Код товара: 80-036
Троянда Бебі Романтика підкорює своїм кольором і формою квітки. У груповій посадці в саду стане прекрасним вибором для заповнення простору переднього плану!
Троянда бордюрна Вайт Джем
Код товара: 80-078
Троянда бордюрна Вайт Джем – відрізняється своїми надзвичайної форми пелюсточками з загостреними кінчиками та білий колір на фоні світло-зеленого вигляду виглядає розкішно та неповторно. Може вирощуватися в контейнері та підходить для бордюрних висадок.