Троянда мініатюрна Бебі Романтика (Baby Romantica)
Немає в наявності
76 грн
в избранное
Тип:мініатюрна
Артикул:80-036
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Бебі Романтика підкорює своїм кольором і формою квітки. У груповій посадці в саду стане прекрасним вибором для заповнення простору переднього плану!

Кущ має компактну форму і щільні кисті з квітками. Висота - до 30-50 см, слабо переносить дощ і всілякі хвороби троянд. Листя темно-зелене.

Мініатюрна трояндочка Бебі Романтика має оранжево-жовті піоновидні за формою квіти в спрей суцвіттях по 3-5 штук. Не дуже великі (3-5 см) кулясті квітки набиті рожевими пелюстками (30-40), мають жовту серединку і абрикосові відтінки. Колір в залежності від погоди може змінюватися.

Квіточки досягають максимум 9 см. в діаметрі, і містять до 70-90 пелюсток, що надає їм вишукану махровість. Трояндочки збираються в кисті по 1-5 шт.

Цвіте протягом усього сезону. Стійкість до захворювань середня. Аромат слабкий.

Особливості: сорт витримує температуру до -23 градусів.

Троянда спрей Арроу Фоліес
Код товара: 80-308
Троянда Арроу Фоліес - оригінальна красуня, що ідеально підходить для бордюрних, групових і контейнерних посадок.
Троянда бордюрна Бейбі, в контейнері
Код товара: 20-019
Троянда бордюрна Бейбі (Babe) – своїй назві вдячна за маленькі квіточки, що як дітки розбігаються по всьому кущику. Квіти мають цікавий колір – по краям рожевий, і до середини стає більш насичено-помаранчевим
Троянда бордюрна Фенсі Бейбілон Айз (Fancy Babylon Eyes)
Код товара: 130-127
Чому саме вона: мініатюрна, стійка проти хвороб, рясно цвіте Розміри куща: Висота 50-70 см, ширина 50 см Цвітіння: повторне, рясне Аромат: легкий