Троянда Лорен Каброль (Laurent Cabrol) (шраб), в контейнері
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:БА25
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л .
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Троянда Лорен Каброль (Laurent  Cabrol) (шраб) - хвиляста трояндочка з привабливим переливом кольору від абрикосового до рожевого. Дуже добре виглядає у букеті, який порадує кожну жінку.

Кущ невеликий, у висоту 70-80 см та у ширину 60 см. На одній гілці росте по 3-5 троянд.

Квітка в діаметрі 8-10 см, пишна, з хвилястими пелюсточками, чашоподібної форми. Поєднує в собі відтінки абрикосового в серединці і рожевого ближче до країв пелюсток. Згодом під сонцем кольори стають менш насиченими.

Цвітіння рясне і повторне.

Аромат середньої сили.

Троянда Лорен Каброль (Laurent  Cabrol) (шраб) високостійка проти хвороб і морозів, але має середню стійкість проти дощу. Добре росте в півтіні.

Новинка
Троянда кущова "Луїс Франція"
Код товара: 140-30
Компактний кущ
85 грн
купити
Троянда Емільєн Гійо (шраб)
Код товара: 80-609
Троянда Емільєн Гійо — шраб, який володіє всіма найращими рисами троянди. Квіти цього сорту рясно та довго цвітуть, а кущ стійкий до хвороб та негативних впливів погоди. Сорт присвячений одному із спадкоємців династії Гійо.
Троянда Надін Хелла-Річчі (шраб)
Код товара: 80-382
Троянда Надін Хелла-Річчі - красивий білосніжний шраб без колючок з гарними темно-зеленим листям, яке практично не хворіє. Квіти великі, ніжні, за своєю формою нагадують прекрасні георгіни. Цвітуть все літо і аж до перших заморозків восени. Сорт оригінальний та красиво сформований, не вибагливий у догляді.