Троянда кущова Ян Артюс Бертран
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-920
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Ян Артюс Бертран - досить новий сорт виведений французьким селекціонером у 2007 році. Отримала безліч відзнак завдяки своїм характеристикам та особливостям, однією з яких є нагорода "Найкраща сучасна кущова троянда" на конкурсі троянд в США 2009-2010 рр.

Розміри: кущ міцний, прямостоячий. У висоту 1-1,2 м та до 1 м у ширину.

Квіти: простої форми з 5-8 листків, на стеблі можуть триматися до 5 днів. Поєднують у собі кілька кольорів від лососевого та рожевого до мідного з червоним, що і робить цей сорт особливим та нічим не схожим на інші. На стеблі по 5-10 квіток.

Цвітіння: повторне, при якому кущ повністю рівномірно вкриваєтся квітами.

Аромат: легкий, приємний.

Особливості: витримує до -30 та з легкістю переносить несприятливі погодні умови. 

Троянда кущова Сіндерелла
Код товара: 80-223
Троянда Сіндерелла – кущова витончена троянда. «Cinderella» в перекладі означає, всім нам відому, казкову «Попелюшку». Квітка насправді наче з казки, маючи гарну старовинну форму з увігнутою серединкою роблять її схожою на романтичну розу минулих століть
85 грн
купити
Троянда кущова Рітаусма
Код товара: 80-903
Троянда кущова Рітаусма - була виведена у ботанічному саду Латвії 1963 року. Розміри: сильнорослий та розлогий кущ висотою від 1,5 до 2 м та шириною 1,8 - 2,2 м.
85 грн
купити
Троянда кущова Дітер Мюллер
Код товара: 80-605
Троянда кущова Дітер Мюллер - хизуєтья незвичайним рожево-бузковим кольором та надзвичайним ароматом прянощів. В 2007 році на конкурсі в Японії сорт отримав нагороду "Найароматніша троянда".
85 грн
купити