Троянда кущова Вино ( Vino)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:шраб
Артикул:80-938
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Вино (Vino) - поєднує в собі насичено-червоний та пурпурний кольори, що  нагадує колір вина Каберне-Совіньйон, від чого і пішла назва троянди. 

Розміри: кущ висото до 140 см та шириною до 120 см. Пагони злегка вигинаються назовні. Кущ вкритий зеленим листям, яке має високу стійкість до хвороб

Квіти: напівмахрові по 17-25 листочків, середного розміру. На стеблі по 1-3 квітки.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Аромат: ледь відчутний.

Особливості: ідеальна в поєднанні з фіолетовими та синіми багаторічниками. Не вибаглива у догляді та формуванні куща. Стійкість до хвороб висока.


Троянда кущова Софія Ренесанс
Код товара: 80-601
Троянда Софія Ренесанс – кущова троянда виведена спеціально для романтиків. Квіти ніжно-жовтого кольору з цікавою формою.
85 грн
купити
Троянда Барон Жиро де лен
Код товара: 80-107
Троянда Барон Жиро де Лен - надзвичайно красива троянда, що відрізняється білою окантовкою квітки. При розквітанні зовнішні пелюстки ніби завертаються, що додає квітці особливого шарму.
85 грн
купити
Троянда кущова Майнд Гейм ( Mind Games)
Код товара: 80-941
Троянда кущова Майнд Гейм ( Mind Games) - ідеальний варіант для контейнерного вирощування. Компактний кущ дозволить вам перемістити його у будь-яку частину тераси чи саду. Для кращого та більш насиченого цвітіння необхідне добре освітлене сонячне місце.
85 грн
купити