Троянда кущова Вино ( Vino)
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-938
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Вино (Vino) - поєднує в собі насичено-червоний та пурпурний кольори, що  нагадує колір вина Каберне-Совіньйон, від чого і пішла назва троянди. 

Розміри: кущ висото до 140 см та шириною до 120 см. Пагони злегка вигинаються назовні. Кущ вкритий зеленим листям, яке має високу стійкість до хвороб

Квіти: напівмахрові по 17-25 листочків, середного розміру. На стеблі по 1-3 квітки.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Аромат: ледь відчутний.

Особливості: ідеальна в поєднанні з фіолетовими та синіми багаторічниками. Не вибаглива у догляді та формуванні куща. Стійкість до хвороб висока.


Троянда Артеміс (Artemis) шраб
Код товара: 80-029
Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.
Троянда кущова Ротер Корсар
Код товара: 80-944
Троянда кущова Ротер Корсар - відносно новий сорт німецької селекції, що був виведений у 2004 році. Дуже сильний сорт, при сприятливих умовах може вирощуватись як невисока плетиста троянда.
85 грн
купити
Троянда Надін Хелла-Річчі (шраб)
Код товара: 80-382
Троянда Надін Хелла-Річчі - красивий білосніжний шраб без колючок з гарними темно-зеленим листям, яке практично не хворіє. Квіти великі, ніжні, за своєю формою нагадують прекрасні георгіни. Цвітуть все літо і аж до перших заморозків восени. Сорт оригінальний та красиво сформований, не вибагливий у догляді.
85 грн
купити