Троянда кущова Вестерленд
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:АБ79
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда паркова Вестерленд  –  в жарких областях її вирощують також як невисоку плетисту троянду. Кущ високий, досить колючий, але квітки, маючи неймовірний колір, на сонці наче світяться зсередини

Кущ: 150 – 200 см у висоту, до 150 см - ширина

Листочки: глянцеві, середнього розміру, блискучі, світло-зелені

Квіти: до 10 шт. на стеблі, сильний аромат, безперервне цвітіння, оранжевого кольору

Переваги: висока стійкість до хвороб та морозів, колір не вигорає на сонці, але колір змінюється в залежності від етапу цвітіння – від насиченого оранжевого до рожевого

Троянда Артеміс (Artemis) шраб
Код товара: 80-029
Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.
Троянда Нотр Дам дю Розер
Код товара: 80-513
Троянда Нотр Дам дю Розер зачарує своїм ароматом з першої секунди знайомства. Аромат поєднує в собі нотки соковитого цитрусу та гвоздики. Квіти: незвичайні, поєднують в собі декілька відтінків рожевого, помаранчевого та лососевого. Вони густомахрові та створені у старовинному стилі. Зазвичай зібрані по 5-10 шт в пишні суцвіття.
Троянда паркова Розаріум Ротерзейн, в контейнері
Код товара: 80-318
Троянда паркова Розаріум Ротерзейн – красива троянда, яку часто використовують в ландшафтному дизайні. Цей сорт відкритий у 1977 році. Більшу популярність сорт почав набувати з 2000 року, так як мода на вінтажну красу почала повертатись.