Троянда кущова Вайт Мейділанд (White Meidiland)
Немає в наявності
76 грн
в избранное
Тип:кущова
Артикул:80-004
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Вайт Мейділанд - чарівна білосніжна грунтопокривна троянда зі слабким ароматом. Завдяки безлічі дугоподібних пагонів, покритих сотнями махрових квіток, вишуканий білосніжний сорт стає схожим на справжній квітковий килим.

Висота куща 50-80 см, ширина 120-210 см.

Кущ розлогий, з блискучим темно-зеленим листям. Кущ виглядає акуратно, складається з гнучких пагонів, тому його цілком можна вирощувати в якості грунтопокровної рослини.

Квітки - великі, діаметром 6-8 см, зібрані в кисті по 3-7 шт. Аромат відсутній, але цей маленький недолік повнстю компенсується наявністю густомахрових пелюсткок.

Троянда Вайт Мейділанд повторноквітуча, цвіте з початку літа до пізньої осені.

Квітки не бояться ні дощу, ні сонця. Сорт здоровий, зимостійкий (до -40 ° C). Віддає перевагу захищеним від вітру ділянкам із слабокислим, пухким ґрунтом. Має хорошу стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості.

Роза Вайт Мейділанд стане відмінним компонентом Вашого саду і буде радувати око навіть попри настання холоду.

Высота куста 50-80 см, ширина 120-210 см.

Куст раскидистый, с блестящей темно-зеленой листвой. Куст выглядит аккуратно, состоит из гибких побегов, поэтому его вполне можно выращивать в качестве почвопокровного растения.

Цветки - крупные, диаметром 6-8 см, собраны в кисти по 3-7 шт. Аромат отсутствует, но этот маленький недостаток с лихвой компенсируется густомахровыми лепестками.

Роза Вайт Мейдиланд повторноцветущая, цветет с начала лета до поздней осени.

Цветки не боятся ни дождя, ни солнца. Сорт здоровый, зимостойкий (до -40°C). Предпочитает защищенные от ветра участки со слабокислой, рыхлой почвой. Обладает хорошей устойчивостью к мучнистой росе и черной пятнистости. 

Роза Вайт Мейдиланд станет отличным компонентом Вашего сада и будет радовать глаз даже с наступлением холода.

Троянда Мадам де Сталь
Код товара: 80-222
Троянда Мадам де Сталь (Mme de Stael) – витончений шраб з шикарними малиново-рожевими квітами з набитою серединкою та неповторним ароматом. Темно-зелені листочки ще більше підкреслюють неймовірний колір пелюсток. Названа на честь знаменитої письменниці де Сталь, яка була донькою державного чиновника.
85 грн
купити
Новинка
Троянда Буллс Айс (шраб)
Код товара: 80-391
Троянда Буллс Айс - шраб, який був виведений у Великобританії в 2011 році. Кремовий колір в поєднанні з фіолетовим створює дивовижну картинку, а форма квітки нагадує, всім відому, пеларгонію. Бутони середніх розмірів практично не мають аромату та цвітуть постійно протягом сезону. Кущ великий, прямий та гарно розростається, практично без шипів. Підійде для поодиноких висадок або для створення живоплоту.
85 грн
купити
Троянда Версайні (шраб)
Код товара: 80-342
Троянда Версайні - ніжного абрикосового відтінку на краях пелюсток та насиченого оранжевого всередині не залишиться не поміченою ніколи. Додаткової переваги сорту надає аромат цитрусових та ванілі. В замку, на честь якого був названий сорт, кожного року збираються поціновувачі краси та квітів.
85 грн
купити